reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg rośnie ale progesteron spadł ...

Hairqueen

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2020
Postów
30
Dziewczyny
Jeśli beta rośnie bardzo a nagle spadł mi progesteron ( 3.08 miałam 14.6) a dzisiaj 11.3 czy jest to niepokojące czy przez to mogę poronic ? Byłam dzisiaj u lekarza , dostałam duphaston . Dodam iż jestem w 5,5 tyg ciąży . Ciaza bez zmian patologicznych oraz jajo nie jest puste . Powiedzcie mi w ogóle da się jakoś przewidzieć czy po duphastonie ciaza nie poleci ? Dodam ze to moja pierwsza wyczekana 💕. Dziekuje Wam za odpowiedzi !
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny
Jeśli beta rośnie bardzo a nagle spadł mi progesteron ( 3.08 miałam 14.6) a dzisiaj 11.3 czy jest to niepokojące czy przez to mogę poronic ? Byłam dzisiaj u lekarza , dostałam duphaston . Dodam iż jestem w 5,5 tyg ciąży . Ciaza bez zmian patologicznych oraz jajo nie jest puste . Powiedzcie mi w ogóle da się jakoś przewidzieć czy po duphastonie ciaza nie poleci ? Dodam ze to moja pierwsza wyczekana 💕. Dziekuje Wam za odpowiedzi !

Mogłabyś ale duphaston to sztuczny progesteron i on tę ciążę podtrzyma (jeśli przyczyną poronienia byłaby tylko niedomoga lutealna).
Progesteronu już nie badaj, poziom nie będzie większy przez duphaston bo to syntetyk, bierz leki i odpoczywaj :)
Duphaston to progresteron. Lekarz przepisał Ci ten lek abys ciążę utrzymała. Ja w każdej ciąży mam.probly z progresteeonem. Duphaston bralam przeważnie 3*1
 
Wynik nie jest przecież zły. Pamietaj, że progesteron wydzielany jest skokowo. Jeżeli ciąża jest zdrowa to się utrzyma. Czasami nawet Duphaston nie zatrzyma poronienia jeżeli z ciąża jest coś nie tak.
 
Brałam od 10 tygodnia 3x dziennie po 2 tabletki duphastonu i 3x po 1 tabletce nospy a i tak poroniłam w 15 tygodniu ciąży. Jak ma być dobrze to będzie. Nie czytaj nic na internecie to nie oszalejesz :)
 
reklama
Dziewczyny
Jeśli beta rośnie bardzo a nagle spadł mi progesteron ( 3.08 miałam 14.6) a dzisiaj 11.3 czy jest to niepokojące czy przez to mogę poronic ? Byłam dzisiaj u lekarza , dostałam duphaston . Dodam iż jestem w 5,5 tyg ciąży . Ciaza bez zmian patologicznych oraz jajo nie jest puste . Powiedzcie mi w ogóle da się jakoś przewidzieć czy po duphastonie ciaza nie poleci ? Dodam ze to moja pierwsza wyczekana 💕. Dziekuje Wam za odpowiedzi !

Mogłabyś ale duphaston to sztuczny progesteron i on tę ciążę podtrzyma (jeśli przyczyną poronienia byłaby tylko niedomoga lutealna).
Progesteronu już nie badaj, poziom nie będzie większy przez duphaston bo to syntetyk, bierz leki i odpoczywaj :)
 
Rozwiązanie
Do góry