reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron spadł a poronienie

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny obecnie 6 tydzień z miesiączki 7 , wyniki słabe mam szykować się na najgorsze ??plamie
 

Załączniki

  • EE037D58-4871-40CE-B5F5-5BE78E8B50AD.jpeg
    EE037D58-4871-40CE-B5F5-5BE78E8B50AD.jpeg
    98,2 KB · Wyświetleń: 336
reklama
Też obawiałam się wynikami progesteronu i lekarz mi powiedział że to normalne, że progesteron skacze. W 5tc miałam progesteron na poziomie 9. Dostaje zastrzyki i globulki z progesteronem.
 
Też obawiałam się wynikami progesteronu i lekarz mi powiedział że to normalne, że progesteron skacze. W 5tc miałam progesteron na poziomie 9. Dostaje zastrzyki i globulki z progesteronem.
teraz byłam w toalecie i przy podcieraniu się taki skrzep był to poronienie ? do lekarza mam z adwie h
 
reklama
teraz byłam w toalecie i przy podcieraniu się taki skrzep był to poronienie ? do lekarza mam z adwie h
Nie odpowiemy ci na forum ci się dzieje, to oceni tylko lekarz który zna cały kontekst i wyniki itp. U mnie poronienie to była żywa krew, w ilosci jak krwotok a nie okres nawet, może więc jeszcze nie nastawiaj się na najgorsze 🙂 dobrze że zaraz masz lekarza, daj znać co powie 🤞🤞🤞
 
Do góry