reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Help me

reklama
Dzisiaj lekarz i tak prawdopodobnie nic nie zobaczy, tylko powie Ci, żebyś zbadała przyrost.
Ból na tym etapie to norma ;) człowiek cały czas ma wrażenie, że okres się zaczyna. Możesz brać magnez.
Tylko martwi mnie ten bol ...jedni mówią, że nie powinno tak bolec , a drudzy że to normalne.... I bądź tu mądry ;)

Lędźwie mnie bolą non stop dziś, jakbym dlugo była pochylona i nagle się wyprostowała... A w nocy to był taki tępy ból ... podbrzusze lekko pobolewa , plamien nie mam ... sluz bialy ...
Ehhhh :(
 
Tylko martwi mnie ten bol ...jedni mówią, że nie powinno tak bolec , a drudzy że to normalne.... I bądź tu mądry ;)

Lędźwie mnie bolą non stop dziś, jakbym dlugo była pochylona i nagle się wyprostowała... A w nocy to był taki tępy ból ... podbrzusze lekko pobolewa , plamien nie mam ... sluz bialy ...
Ehhhh :(
Wszystko zależy jak Cię boli . Ból podbrzusza to normalne jak nic złego się nie dzieje nie ma co się martwić . U mnie było widać sam pęcherzyk pusty przy becie 1800. Dopiero po 6dniach było widać zarodek .
 
Tylko martwi mnie ten bol ...jedni mówią, że nie powinno tak bolec , a drudzy że to normalne.... I bądź tu mądry ;)

Lędźwie mnie bolą non stop dziś, jakbym dlugo była pochylona i nagle się wyprostowała... A w nocy to był taki tępy ból ... podbrzusze lekko pobolewa , plamien nie mam ... sluz bialy ...
Ehhhh :(

Jeśli dziś Cię lekarz przyjmie to pewnie, idź. Będziesz spokojniejsza, zwłaszcza teraz na okre świat nie będziesz się martwić.
Z mojej strony mogę dodać tylko tyle, ze mnie tez od początku bolał brzuch tak jakbym miała dostać okres zaraz, później jakby rozciąganie w środku przy pachwinach, te bóle towarzysza mi do dziś (11tc) raz mocniej, raz słabiej. Lędźwia tak samo. Ale ginekolog uspokoił mnie, ze to normalne. Uważam, ze w panikę można wpaść jeśli ból jest już naprawdę nie do wytrzymania. Jeśli taki Ci doskwiera to idź do lekarz.
 
To nie ma aż takiej reguły. Ktoś wyżej napisał, ze przy becie 400 było widać już malutki pęcherzyk :)
absolutny wyjątek. Reguła jest taka, że do lekarza się jdzie jak jest więcej niż 1000.
Tylko martwi mnie ten bol ...jedni mówią, że nie powinno tak bolec , a drudzy że to normalne.... I bądź tu mądry ;)

Lędźwie mnie bolą non stop dziś, jakbym dlugo była pochylona i nagle się wyprostowała... A w nocy to był taki tępy ból ... podbrzusze lekko pobolewa , plamien nie mam ... sluz bialy ...
Ehhhh :(
Jak Cię będzie tak bolało, że nie dasz rady funkcjonkwać, to ja bym pojechała na IP, a nie do lekarza. Tyle, że tam też niewiele zobaczą. Musisz zrobić drugą bete i zobaczyć, czy dobrze przyrasta. Od biedy poszukaj, może będzie jakieś laboratorium czynne jutro. Jak nie to od razu we wtorek.

Bóle krzyża w poprzedniej ciąży miałam cały czas takie, że nie byłam w stanie się wyprostować 😅
Jak nie masz plamień to jest ok.
 
absolutny wyjątek. Reguła jest taka, że do lekarza się jdzie jak jest więcej niż 1000.

Jak Cię będzie tak bolało, że nie dasz rady funkcjonkwać, to ja bym pojechała na IP, a nie do lekarza. Tyle, że tam też niewiele zobaczą. Musisz zrobić drugą bete i zobaczyć, czy dobrze przyrasta. Od biedy poszukaj, może będzie jakieś laboratorium czynne jutro. Jak nie to od razu we wtorek.

Bóle krzyża w poprzedniej ciąży miałam cały czas takie, że nie byłam w stanie się wyprostować 😅
Jak nie masz plamień to jest ok.
Od samego początku ciazy tak Cię też bolało?
Zawsze na okres bolały mnie też plecy , teraz jeszcze bardziej niż w miesiączkę
 
Od samego początku ciazy tak Cię też bolało?
Zawsze na okres bolały mnie też plecy , teraz jeszcze bardziej niż w miesiączkę
Tak. Miałam problem ze wstawaniem z krzesła. Im dalej tym gorzej. Miałam iść na fizjoterapię, ale potem się pokomolikowało i musiałam leżeć.
trzeba uważać, bo takie bóle są częste jak szyjka się skraca, ale też u Ciebie na to jeszcze duzo dużo za wcześnie.
A bóle jak na okres to miałam do 6-7 tygodnia.

Weź paracetamol albo nospę, zobacz czy puści. Jak nie to IP.
 
reklama
Do góry