reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Hiperprolaktynemia

Luckypucky

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny!
Jest tu ktoś z tym problemem ? Dzisiaj biorę pierwsza dawkę bromergonu ,boję się skutków nie wiem czego mam się spodziewać .
Są Ty jakieś dziewczyny która zaszły normalnie w ciążę z Tą przypadłością?

reklama

Patii_666

Rozwiązania
1
Bralam norprolac przez 4miesiace,powtorzylam badanie prolaktyna była jeszcze większą kolejny miesiąc brania tabletek i zaszłam w ciążę :) mnie lekarz ostrzegał że z wysoka prolaktyna i tak można zajść w ciążę i żeby się zabezpieczać jak nie chcemy dziecka, także głowa do góry,

Karolina94

Rozwiązania
0
Miałam problem 2/3 lata temu. Brałam dostinex pol roku. Problem więcej nie powrócił. W ciąże zaszlam normalnie. Wynik miałam prawie 600.

Luckypucky

Rozwiązania
0
Boję się wziąć pierwszej dawki leku , boje się tych skutków ubocznych nie wiem czego mogę się spodziewać.

Patii_666

Rozwiązania
1
A czego się boisz? Ja zawsze brałam na samą noc przed spaniem, tak pisalo na ulotce że mogą być zawroty głowy, i rzeczywiście jak parę razy w nocy szlam do toalety to były.

Marta2432

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny!
Jest tu ktoś z tym problemem ? Dzisiaj biorę pierwsza dawkę bromergonu ,boję się skutków nie wiem czego mam się spodziewać .
Są Ty jakieś dziewczyny która zaszły normalnie w ciążę z Tą przypadłością?
Ja też brałam, najpierw po pół tabletki, a jak miałam ponad 60ng/ml ( niektóre laboratoria podają jednostke miU/l czyli 1 ng/ml = 20 miU/l więc lepiej pobór krwi robić w jednym, bo można się konkretnie przestraszyć wyniku :D ) lekarz zalecił brać jedna tabletkę rano i jedna wieczorem, co okazało się być trochę za dużo bo spadło mi ciśnienie i straciłam przytomność, to jedyny skutek uboczny jaki odczułam, po badaniach okazało się że prolaktyna pięknie spadała bralam po pół tabletki.
Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań i w 8 tygodniu ciąży lekarz kazał odstawić :)

reklama

Magda0909

Rozwiązania
0
Ja brałam parlodel. Zero skutków ubocznych. Pierwsze 4 dni chyba 1/4 tabletkk potem po pół :)

Fado123

Rozwiązania
3
Tez brałam, zaszlam szybko w ciążę, cykle się unormowaly od razu ,jeśli się boisz zacznij od pół tabletki

reklama
Do góry