reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Histeroskopia

hej.ja właśnie jestem przed histeroskopią diagnostyczną(lipiec),tzn.pooglądają co tam słychać w macicy za pomocą endoskopu,pobiorą wycinek i jak będą zrosty,to zrobią histeroskopię operacyjną pod narkozą.zrosty mogą powstać po nieumiejętnym łyżeczkowaniu i stanowią duży problem w zajściu w ciążę;/.co do innych rzeczy,to możemy pogdać na Pw ,jak masz ochotę;)
 
reklama
WItam Cię Bibinko:)
Bardzo się cieszę że mi odpisałas...bo już myślalam że nikt tego badania nie przechodził bądź nie będzie:zawstydzona/y:
A powiedz mi robisz je na NFZ???? czy prywatnie? JA usiluję się dowiedzieć czy prawdą jest że na nfz ten cały histeroskop jest o wiele większy niz prywatnie? no i ogólnie mam 1000 pytań...:zawstydzona/y:
Buziaki:*
 
hej suzi;).
ja ten zabieg robię w prywatnej klinice,ale oni mają jakieś umowy z nfz i będę mieć nieodpłatnie.tak mi gin powiedział i mam nadzieję,że nic się nie zmieni;/.tam ten zabieg kosztuje 1200 zł,więc na to mnie nie stać.a gdzie inne badania...jak będę juz po,to Ci napiszę.podobno tam mają tak cienki endoskop,że to wyglada jak normalne badanie ginekologiczne i można po tym jechać do domu.potem histeroskopia operacyjna jest pod narkozą i nie wiem czy będę musiał płacić,czy będzie to tez refundowane.pewnie wiele rzeczy dowiem się w trakcie,bo ja też mam 1000 pytań;).
pozdrawiam!
 
hej suzi;).
ja ten zabieg robię w prywatnej klinice,ale oni mają jakieś umowy z nfz i będę mieć nieodpłatnie.tak mi gin powiedział i mam nadzieję,że nic się nie zmieni;/.tam ten zabieg kosztuje 1200 zł,więc na to mnie nie stać.a gdzie inne badania...jak będę juz po,to Ci napiszę.podobno tam mają tak cienki endoskop,że to wyglada jak normalne badanie ginekologiczne i można po tym jechać do domu.potem histeroskopia operacyjna jest pod narkozą i nie wiem czy będę musiał płacić,czy będzie to tez refundowane.pewnie wiele rzeczy dowiem się w trakcie,bo ja też mam 1000 pytań;).
pozdrawiam!
Witam Cię Bibinko
A gdzie robisz to badanie? Ja mam 11go wizytę i chcę podpytać gina czy nie dało by rady zrobić gdzieś na nfz tym cienkim endoskopem... ja z badaniami oraz histeroskopią musiała bym wydać 1600zł;/ a też mnie na to nie stać;/
 
Suzi masakra z tymi cenami:szok:.mam nadzieję,że gin będzie człowiekiem i nie będziesz musiała płacić:tak:.w naszym kraju walka o dziecko jest raczej dla bogatych...:baffled::angry:
 
Witajcie dziewczyny,
Chicalam zapytac jak jest powod ze robicie to badania.Ja tez sie nad nim zastanawiam,ale nie wiem czy troche nie przesadzam,aczkolwiek stracilam dwie ciaze w II trymestrze(jedna w 12tyg kolejna w 18tyg) chce porobic wszystkie mozliwe badania (wiekszosc z nich juz zrobilam i wszystko wyglada w normie),zeby przy kolejnej ciazy nie bylo zadnych nieprzewidzianych niespodzianek.Wiem ze czasami to niemozliwe ale chce psychicznie czuc ze zrobilam wszystko co mojej mocy i dlatego wlasnie zastanawiam sie czy powinnam miec wykonany ten zabieg.
 
Witajcie dziewczyny,
Chicalam zapytac jak jest powod ze robicie to badania.Ja tez sie nad nim zastanawiam,ale nie wiem czy troche nie przesadzam,aczkolwiek stracilam dwie ciaze w II trymestrze(jedna w 12tyg kolejna w 18tyg) chce porobic wszystkie mozliwe badania (wiekszosc z nich juz zrobilam i wszystko wyglada w normie),zeby przy kolejnej ciazy nie bylo zadnych nieprzewidzianych niespodzianek.Wiem ze czasami to niemozliwe ale chce psychicznie czuc ze zrobilam wszystko co mojej mocy i dlatego wlasnie zastanawiam sie czy powinnam miec wykonany ten zabieg.
Cześć Martyna.
U mnie lekarz zaproponował to badanie bo już 3 razy w ciąży byłam i nie mogę utrzymać ciąży, to jest gł. powód.
Bibinko i jk u Ciebie sytuacja się ma???:*
 
hej suzi;).ja mam zadzwonić przed terminem @(w tym tyg) do mojego gina i umawiamy się na histero.już bym miała za sobą,ale przenoszą placówkę w inne miejsce.zawsze coś...;/.a co u Ciebie???

martyynaa81 witaj.współczuję strat...u mnie jedna ciąża obumarła,dwie się nie utrzymały,jest podejrzenie zrostów w macicy.
 
Kochana koniecznie daj znać jak będziesz już po:*:*:* Mocno zaciskam &&&&&&
Ja dziś idę do gina i chce z nim pogadać o w/w badaniu:)
 
reklama
Do góry