reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

u mnie to szydeko lezy i wciaz czeka na swoje 5 min, ale jakos motywacji do niego nie mam :)

Anchor - to jest nazwa firmy ktora produkuje nici, muliny itp, choc jesli zapytasz to pewnie Ci wszystkie pokaza :)
 
reklama
Kasiuleczka jak kupilam szydelka to niebo a ziemia:-) Czasem na welence pisze jakiego szydelka uzwac:-)
 
Ostatnia edycja:
mam dwa szydelka:-pi welne z PL...ale ona jakas cienka,kolezanka serwetki z niej robila...co ja moge z niej zrobic:-D:-D:-Dtzn.jak zaczac sie uczyc robic:-p:zawstydzona/y::sorry2::-D:-Dbo ja poczatkujaca:nerd:
 
Miałam już dawno zapytać i mi z głowy ciągle wychodzi...

Czy któraś z Was ma maszynę do szycie?
Czy możecie polecić jakąś?
Na co zwrócić uwagę kupując takowy sprzęt?
(dodam że maszyna będzie potrzebna do użytku domowego).

Kiedyś w Lidl widziałam pewną maszynę - czy taka by się nadawała, czy raczej "za licha"?
 
Kasiuleczko wlasnie wczoraj z tych filmikow dziergalam:tak::tak:....na poczatku w ogole nie moglam zalapac...
Dzis lece do pasmanterii:-D

Barmanko kolezanka ma ta lidlowska i sobie chwali:)
 
Miałam już dawno zapytać i mi z głowy ciągle wychodzi...

Czy któraś z Was ma maszynę do szycie?
Czy możecie polecić jakąś?
Na co zwrócić uwagę kupując takowy sprzęt?
(dodam że maszyna będzie potrzebna do użytku domowego).

Kiedyś w Lidl widziałam pewną maszynę - czy taka by się nadawała, czy raczej "za licha"?

Ta Lidlowa jest spoko..sama mam taka i jako krawcowa moge ja polecic.. do szycia robienia dziurek na guziki i wiele innych jest ona dobra
ma wiele różnych ściegów do wielu zastosowan

ja teraz przymierzam sie do zakupu hafciarki. ( moje marzenie) juz mam upatrzona o taka

http://www.maszyny-do-szycia.com/szczegoly/137/

i
mozliwe ze dostane ja pod choinke :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelcia, Didi dziękuję Wam za odpowiedź.
Czyli jak kolejną razą pojawi się w Lidl to chyba sobie zakupię.

Didi, super ta hafciarka! Można pięknie ozdabiać ubrania.
 
Do góry