reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witam was
wczoraj przyjechala do nas moja mama:-) teraz ja jeszcze 2 dni do pracy musze isc i tez zaczynam 2 tyg. urlopu jupiiiiii :tak:zeby tylko pogoda dopisala.......
Robale dobrze ze juz dolegliwosci ci ustepuja, a nie moglas od razu tych tabletek przerwac :confused:
Karola wydaje mi sie ze gdzies te przescieradla widzialam, chyba firmy Tena ale na 100% nie wiem, w AH albo w ktoryms kosmetycznym
 
reklama
Agnes ja codziennie wstaje o 6 i mam dluugi dzien przez to , Inga budzi sie glodna i juz potem nie spimy ewentualnie lezymy jeszcze troche ......ale za to idzie spac razem z Mikim o 19 !!! mamy spokojny wieczor

bylam wczoraj w H&M na zakupach i wykupilam pol sklepu....wszystko po 1 euro !! mam prezenty dla wszystkich dzieciakow w Pl haaaa

Teraz uciekam do garow i do pracy na 16 bleee
 
Aniu właśnie się zastanawiałam gdzie jesteś bo u ciebie taka cisza żadko się zdarza:tak::tak::tak::tak:ale dobrze że już wszystko ok z internetem;-);-);-)

Mamo Mikołaja a ta promocja to tylko wczoraj czy jak bo będę jutro w Venray to bym tam też zajrzała :-D:-D:-D:-D:-Da jeśli chodzi o spanie małej to ona kiedyś też spała rano do 7 30 a kładłam ją o 19 30 i było super wieczór wolny:tak::tak::tak::tak: ale teraz coś jej się poprzestawiało i niechce zasnąć wcześniej niż o 21 ale w dzień jeszcze spi 2 razy:tak::tak::tak::tak:a Dawid to już wogole spi do 10 a nawet dłużej a wieczorem chodzi spać też o 2130:tak::tak::tak::tak::tak:

właśnie wrócilismy z zakupów wykąpię dzieci i normalnie wypiję sobie piwko z soczkiem bo mam ochotę na martini ale nie mam z kim wypić :crazy::crazy::crazy: mój mąż nie lubi

Mamo Mikołaja i co będziesz w niedzielę w moich stronach????
narka
 
Aniu właśnie się zastanawiałam gdzie jesteś bo u ciebie taka cisza żadko się zdarza:tak::tak::tak::tak:ale dobrze że już wszystko ok z internetem;-);-);-)

Mamo Mikołaja a ta promocja to tylko wczoraj czy jak bo będę jutro w Venray to bym tam też zajrzała :-D:-D:-D:-D:-Da jeśli chodzi o spanie małej to ona kiedyś też spała rano do 7 30 a kładłam ją o 19 30 i było super wieczór wolny:tak::tak::tak::tak: ale teraz coś jej się poprzestawiało i niechce zasnąć wcześniej niż o 21 ale w dzień jeszcze spi 2 razy:tak::tak::tak::tak:a Dawid to już wogole spi do 10 a nawet dłużej a wieczorem chodzi spać też o 2130:tak::tak::tak::tak::tak:

właśnie wrócilismy z zakupów wykąpię dzieci i normalnie wypiję sobie piwko z soczkiem bo mam ochotę na martini ale nie mam z kim wypić :crazy::crazy::crazy: mój mąż nie lubi

Mamo Mikołaja i co będziesz w niedzielę w moich stronach????
narka

Ja martiniu po prostu uwielbiam!!! --- jak nie masz sie z kim napić to ja reflektuje!!!
u nas pomimo deszczu mąż odpalił grilla...;)
 
reklama
Do góry