reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
ASTRiD chyba powinnas poczytac bo zaszly jakies zmiany w regulaminie i sa nowe watki i ja np nie wiem gzdie pisac i co moge pisac na jakim watku i sa upomnienia ha ha sprawdz czy cie na liscie nie ma :-D
 
Ostatnia edycja:
Astrid nie martw sie, chyba wszystkim dzieciom waga spada po porodzie, Tomkowi 150gram.. A teraz wazy az ponad tego co powinien hahaha :-D
 
WIem, że jest wątek pogaduchowy. Czyli ten jest konkretnie o NL, co jak i gdzie załatwić? Na pogaduchowym można się wywnętrzać a na porodach gadać o porodach i czasie po?
 
nana19 miałam na mysli ostatnia czesc zdania :) chyba logiczne ze astrid nie było na forum to po co o tych ostrzezeniach..... ehhh poprostu czytaj i pisz tam gdzie masz ochote ....
 
reklama
Do góry