reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

KAROLA 100 lat ,podwojne gratulacje !
HAGUE powodzenia w realizacji planow .
GOSIA co za dzien,dobrze ze odzyskalas rower.
Ja tez do szkolki bym chciala, narazie ucze sie jezyka ...
 
reklama
hej laseczki...ja już w łóżku :sorry:dziś mam chyba taki gorszy dzień bo czuje się jakbym z karuzeli zeszla i w uszach mi szumi:baffled: - dziś zaliczyliśmy ambasadę bez jakiś problemów i korków na drodze;-)paszporty mamy 5-letnie do odebrania za 4 tygodnie:eek: mam nadzieje ze zdarza przed swietami hihi... Karola jeszcze raz STO LAT kusisz tym tortem kobieto!:-D na pewno pyszny....Gosiu ale masz przygody - dobrze ze się tak skończylo:tak: a ja nadal ENTERA NIE MAM jak pisze posta chyba napisze do admina bo ja już nie wiem co mam zrobić:crazy: gdzie indziej działa tylko na forum nie...........
 
Karola no wlasnie nie wiem, nic nowego nie jadl Tomek, kupa juz taka pol na pol, ale od czasu do czasu mu gdzies uczulenie wyjdzie :eek: teraz ma takie 2 male babelki na ciele. no nie wiem co to moze byc.
 
Karola wszystkiego najlepszego. Wiesz, ktoś mi kiedyś powiedział, że to nie my sie starzejemy, tylko dzieci nam rosną:-D:-D:-D
TheHague powodzenia życzę.
Ja spadam, robię sobie odwyk od kompa, bo mnie terminy z haftami gonią:-D:-D:-D
Papapapa
 
A ja wam już mówie DZIEN DOBRY!:-D spać nie mogę od 4.00 i w końcu niewytrzymałam i... odpaliłam laptopa w salonie:sorry2:- Iskerka co tam znowu dziergasz?:confused:
 
my tez juz od 4;30 nie spimy, bo Tomkowi sie o 17 przysnelo i juz sie nie obudzil, za to od 4:30 juz wygibasy i szalenstwa, a teraz ogladamy bajeczke :happy2:
 
Hague no to super pobudke miałaś:-) - ja właśnie dzieci odwiozłam do szkoły, meile do pracy wysłałam i..leze:tak: Jedyny plus mojej bezsilności:-D to ze wystawiłam wszystko co chciałam sprzedać /po Victorze/ ;-)na marktplaats i od wczoraj już sprzedałam dwie rzeczy... hihi nawet taka bezczynność można wykorzystać nie?
 
Witam Wszystkich:-).
My też dzisiaj od bladego świtu na nogach.Trzeba było dziecię wyprawić na wycieczkę. Po drodze w pociągu mają mieć test z matematyki;-).
Aniu jak się dzisiaj czujesz?
 
reklama
Do góry