reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aniahaven jesli to grypsko Cie rozklada to pozostaje tylko jedno: herbata z lipy na poty i biegusiem do lozka :tak:
Obawiam sie, ze do piatku raczej sie nie wykurujesz :no: i lepiej nie ryzykowac bo wiadomo jakie sa komplikacje po grypie.
W kazdym razie zdrowka dla Was :-)

Widze, ze tutaj puski byly. Chyba to zasluga ladnej pogody. Niestety z tego, co widzialam od jutra deszcz i ma sie ochladzac. A na weekend podobno miejscami maja byc nawet opady sniegu :szok: Zesmy sie nacieszyli wiosna :baffled:
 
reklama
śnieg?:szok::no::szok: tylko nie to! tak w ogóle to dzień dobry, ja już na nogach od 7.00 dzieci wyszykowałam:tak:do szkoły i ..lecimy. Jak na razie mam się dobrze, tylko katar mi dokucza...zobaczymy co będzie popołudniu bo mamy jeszcze dziś lekcje pływania:sorry2:...miłego dnia kobietki
 
aniahaven- lacze sie z toba... oraz z zabkujacymi dziecmi:-( u mnie wychodzi zab madrosci od dwoch dni spac nie moge tak boli, a dzis przeszlo mi chyba na migdal bo mam opuchlizne:wściekła/y: na 10.30 do lekarza ciekawe czy domowy cos da czy do dentysty trzeba bedzie:crazy: a na piatek i sobote mamy imprezy urodzinowe znajomych:wściekła/y:
 
No ja wlasnie patrze na pogode i pokazuje mi w niedziele snieg a w pon w nocy -7 :eek: ja juz podziekuje za zime. ..

Dobry tak wogole...
 
Ann tez tak slyszalm ze ma znów zima wrócic:baffled::no: Ale po 15-stym juz ma sie ocieplic, no oby...
Aniu ,Nana zdrówka dla was:tak:

dzis bez slonca ale cieplo:tak:
 
Witam laski:-):-):-):-)pamięta ,mnie ktoś jeszcze tutaj;-)podczytywałam trochę ale na pisanie brak czasu:tak:

Wracam bo okazało się że będę miała trzecie beibi,nie planowane :tak::tak: trochę mnie to przeraża z dwójką nieraz nie wyrabiam a co to będzie jak będzie trzecie i to malutkie:szok:termin mam na wrzesień :tak::tak::tak::tak::tak:
Pozdrawiam
 
hej agnes74 ja cie oczywiscie pamietam :tak: i witaj w klubie na kiedy termin? u mnie poki co 20 wrzesnia ;-)

zakrecona jestem wlasnie doczytalam ze na wrzesien :D
 
Aniahaven mam pytanie Ponieważ nasze starsze dzieci sa z jednego rocznika czy posyłasz córkę teraz do komunii? i czy do pl parafii w Bredzie? Ja na pewno czekam do przyszłego roku tylko sie zastanawiam czy do Pl parafii czy Nl Wiesz coś wiięcej na temat komunii dla dzieci jak to wyglada itp?
 
bry wieczór... Agnes GRATULACJE - dasz rade don't worry ...aOla moja Karina idzie dopiero w przyszłym roku bo teraz ma 7lat i jeszcze nie ten rocznik... i będzie mieć komunie w PL kościele... przed komunią organizowane są spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych... a co dokładnie chciałabyś wiedzieć? dobranoc
 
reklama
a co dokładnie chciałabyś wiedzieć?
no własnie Piotr tez 8lat konczy w grudniu Duże prawdopodobieństwo ze pójdą nasze dzieci razem :) Najpierw myślałam żeby przeczekać rok i Alicja poszła by rok wczesniej i byłaby jedna impreza ale mąż mówi że lepiej jak będzie osobno I pewnie tak zrobimy Z tego co czytałam na stronie parafii to spotkania zaczynają się z rokiem szkolnym (holenderskim czy polskim???) I tak ogólnie pytam co wiesz na temat komunii w Holandii tzn konkretnie w tej parafii?
Poniewaz będzie u nas z 20 osób to szukam restauracji żeby się nie bawić w obiad w domu Znasz jakieś? bo ja tylko SUMO:)
 
Do góry