reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam Wszystkie Panie:-).
Aniahaven, jak zdrowie?
Niunia jak z zębem, lepiej choc troche? Może zimne okłady Ci troche pomoga?
Ann, Agnes witam i wielkie gratulacje, spokojnej ciąży:-)
U nas powoli do przodu, troche przez te ciepłe dni udało sie posprzątac ogródek po zimie, szkoda ze pogoda ma sie popsuc.
aAOLA, a z jakiej "firmy" korzystasz uczac sie holenderskiego? U nas tez komunia w tym roku, czas sie zaczac wszystko organizowac.
Miłego dnia i wszystkiego naj z okazji naszego swieta:tak:
 
reklama
hejka... aOla dowiem się wszystkiego na tip-top i ci napisze oke?:tak: Aniu mam się już lepiej ;)) do tego stopnia ze właśnie wybieram się imprezke z 12 polkami do restauracji z okazji naszego świeta :-D wam również zycze cuuuudownego wieczoru!
 
aniu na pocieszenie u nas taka sama pogoda ze z domu glowy najlepiej nie wystawiac.. :zawstydzona/y:

znajomi podrzucili corke i przynajmniej wiki sie nie nudzi sama w taki ponury dzien.. ostatnio coraz czesciej pyta i mowi ze chcialaby miec dzidziusia w domu.. :-D

chyba nigdy nie bede miala pozytywnego zdania o tutejszej sluzbie zdrowia:sorry2: pani doktor stwierdzila mi ze mam wirusa i to normalne... chociaz czuje sie duzo lepiej:tak: tabletki ktore dostalam dobrze na mnie wplywaja bo humor mi nie odpuszcza:-)

milej soboty;-)
 
dzień dobry...aOla zdrówka dla dzieciaczków! Niunia chyba czas pomyslec o rodzeństwie hihi:-D:cool2: skoro takie insynuacje! Madziula widze ze porządki wiosenne ruszyły pełną parą...ja się wstrzymałam jeszcze z firankami bo mi chyba przed swietami okna będą zmieniać... wiec ta sama robota dwa razy mi się nie marzy:laugh2:... ufff zmykam do pracy,pa.
 
reklama
Dobry wieczor :rofl2:
No i mamy zime :confused2::confused2:Podobno tak ma byc caly tydzien.
Ja na szczescie firanki mam tylko w jednym oknie. Reszta to zaslony i rolety. Zaslony oddaje do pralni. Teraz planuje wyczyscic te z salonu i pewnie policza mi za te przyjemnosc ze 150 euro bo sa ogromne :eek:
Poza tym nie chce sie zabierac za gruntowne porzadki bo pewnie niedlugo beda nam zmieniac plytki, wiec podobnie jak Aniahaven nie mam ochoty dwa razy odwalac czarna robote :cool2:

Milego wieczoru i zdrowia dla niedomagajacych :tak:

P.S. Aniuhaven jak tam sie udala piatkowa impreza ;-)?
 
Do góry