reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej kobitki...

Twiggless mój był na szczepieniu w zeszły poniedziałek...darł się w niebogłosy:szok:, ale sama bym się darła jakby mi ktoś tyle igły wprowadził w mięśnia...:zawstydzona/y:
Albo ta Pani nie umiała robić zastrzyków albo tak trza było....
Obiecali, że za tydzień będzie chory (gorączki itp) bo to wina bakterii.:baffled:
Aż się boje co bedzie dzisiaj...
Z drugiej strony to jak sie wtoczył do naszej sypialni 10 min temu to był bardzo wesoły i wyspany...:-D
Na gorączkę to on nie wygladał....Zobaczymy...:sorry2:
Co do wagi to osiągnął 13 kg i 86.5 cm...Mój maluszek!:laugh2:

Sencilla zdjęcie kapitalne w tych gumiaczkach...
Moi też tak nieraz wygladają, niestety po ostatnich wakacjach okazalo się,że załatwiliśmy sobie aparat na plaży.:baffled::crazy:
A naprawa kosztuje tyle co nowy...z tej racji nie moga zdrobić ani jednego zdjęcia, bo nowego jeszcze nie posiadam....buuu:no:
A my wczoraj suszyliśmy i zaprawialismy grzybki w occie...Mąż był w lesie i przytargał torbe prawdziwków...Skończyliśmy o 1.30 tyle ich było...:sorry2:
Olgunia gratuluję ząbka...no i teraz sie zacznie!:-D
A teraz śniadanko i uciekam do pracy...
 
reklama
cześć dziewczyny!!!
ja dziś nie wyspana mały mój budził sie co 1.5 godziny z zegarkiem w ręku:szok:

sencilla zdjęcia super, szuwarek po prostu świetny!

aniahaven ja jak jeżdze na szczepienie to wychodze a mój A. jest i trzyma Sebastiana, raz byłam razem i widziałam że wbiła całą igłę mu w nogę to myślałam że ją zabiję, więc teraz wole żeby mnie tam nie było.
Ja 8 września ide na kontrolę ciekawe ile waży?
 
sencilla- zdjecia poprostu przesliczne:-)
twiggless- moja wiktoria tez ma rozmiar 19-20 (choć ma dopiero 7miesiec:-)y) i cięzko dostać na nią buty:baffled: dopiero zaczyna wstawać i uwielbia chodzić wiec powinna miec dobre sztywne buty.. a my szukamy szukamy jakis fajnych i dobrych...
a to zdjęcie które obiecałam:tak:
 

Załączniki

  • DSC05004.jpg
    DSC05004.jpg
    345,6 KB · Wyświetleń: 15
Niunia, fajny fotelik :tak: My malej kupilismy taki ze sztruksu w prenatalu,Wyglada jak normalny w pomniejszeniu. na nauke czytania, hehe, zaczelismy jakis miesiac temu.. Dzieki Tooli :)
Dzis wieczor moja Mama przylatuje do nas na tydzien, strrrrrraszliwie sie ciesze :-D:laugh2::-):tak::rofl2::happy::laugh2:
A jak poczatek nowego dnia u Was, kobitki?
Dzieciaki poszly w poduchy, czas na kawule... Kto pije ze mna?
 
Witam popoludniowo :-)

Sencilla ja dolaczam i kawkuje razem z Toba :-D A w miedzyczasie gotuje obiad (dzis lazanki :rofl2:) i rozkoszuje sie slodkim nierobstwem (mlode spi :-p).

My consultatiebureau mamy jutro. Na szczescie zadnego klucia, bo szczepienia mamy juz za soba, wiec do 4 lat spokoj.
Pamietam, ze jak poszlam z mlodym na jego pierwsze szczepienie i zobaczylam pielegniarke zblizajaca sie z igla to sie normalnie poryczalam. Kobitka rzucila strzykawy i dalejze mnie pocieszac, podsuwac chusteczki higieniczne itp. :-D

Milego popoludnia mamusie :rofl2:
 
reklama
aniahaven duży ten Twój synek, Mój 4-letni Niko waży tylko 4kg więcej (17kg i 110cm), a Oli 7,700kg (za mało) i 71cm .
Sencilla dziewczynki są prześliczne:tak::tak::tak::tak::tak:
twiggless mój Oli też ma rozmiar buta 20 ale już jest mały
Niunia fotelik fajny:tak:
Sencilla Ty to masz dobrze jak nie mama to teście jak nie teście to znów mama i tak w kółko non stop ktoś Cię odwiedza i pomaga:-). Mnie też jakaś babcia by się przydała od czasu do czasu:happy::happy:
olgunia uwielbiam rogaliki:-p, ja też proszę o namiary na NK;-)
Ma-Rita my już po obiadku, dziś spagetti mieliśmy
miłego dnia:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry