reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

hej dziewczyny
no wlasnie gdzie sie wszystkie podziewaja :confused:

Aneta ja tez bylam kiedys z Thijsem jak mial chyba 3 miesiace to w brodziku dla dzieci prawie spal :-D wybralabym sie znowu ale to ubieranie i rozbieranie tych moich lotrow ........

Karola to juz jedno dziecko ci wyfrunelo z domu ;-):-)
 
reklama
dzien dobry...


Jak tam kobietki po Halloween? :-D:-p



przedstawiam wam moja diablice...:tak:a ciasteczka zostawiam do porannej kawki!
 

Załączniki

  • 20121031_190042.jpg
    20121031_190042.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 19
  • DSCF4747.jpg
    DSCF4747.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 21
  • DSCF4749.jpg
    DSCF4749.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 18
  • DSCF4732.jpg
    DSCF4732.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 25
witam
Aniu gdzies ty byla jak cie nie bylo?????;-)no fajna diablica:tak:dobrze ze na co dzien to aniolek:tak:

ja najczesciej czytam i mam zamiar odpisac ale zawsze cos albo Milenka albo Michas albo tatus....:tak:

ta pogoda mnie dobije:no: ciemno jak w d.. i zaczyna padac :wściekła/y:w ogóle wieczorami jestem tak zmeczona ze o 21 juz padam:eek::baffled:
 
witam
jestem tutaj nowa , znalazłam to forum szukając informacji o Holandii . Jestem mamą 2 łobuzów :-) Karolcia ma 8 lat a Krystian 16 miesięcy . Mąż za jakiś czas chce wyjechać do pracy do Holandii a potem nas ściągnąć , czy możecie mi napisać jak tam jest ze szkołami i w ogóle któraś z Was była również w takiej sytuacji jak się w tym wszystkim odnalazłyście :szok: pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do usłyszenia Mirka :-)
 
Hejka!
Cos tu pustki ostatnio.
,Aniu Sencilla,gdzie wY>????
Aniu co sie stalo,przeczytalam na fb ze cos z domkiem?????
Pastylka musialabys sie cofnac do tylu na tym watku to znajdziesz wszytskie odpowiedzi.Niestety ja nie bylam w takiej sytuacji ale nie martw sie na zapas bedzie ok.Jak maszjakies konkretne pytania to pisz,ktoras napewno odpowie.
A ja oczywiscie dzis dzien sprzatania...
Moze troszke wczesnie ale chcialam sie pochwalic----prawdopodobnie Alex bedzie mial rodzenstwo:-):-):-).Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!
 
Witaj Pastylko na forum mam z Holandii!

Fajnie, ze powzieliscie decyzje o przeprowadzce do Holandii, na pewno dasz sobie rade, a w razie czego pytaj nas :)

Nauka w szkole w holandii jest obowiazkowa od 5 roku zycia (ale od 4 lat wiekszosc dzieci juz idzie do szkoly), wiec Twoja Karolina bedzie chodzic do szkoly. Pewnie pierwszy rok bedzie w klasie, ktora "specjalizuje" sie w dzieciach obcokrajowcow. Kiedy nauczy sie jezyka, pojdzie do "normalnej" klasy. W wiekszosci przypadkow tak to dziala, ale kazda szkola ustala to sobie indywidualnie.
Czy wiecie juz, w jakim miescie bedziecie mieszkac?

pozdrawiam i w razie pytan smialo pisz.

Anp, popatrz, napisalysmy w tej samej chwili :)
a tu jestem :)

GRATULUJE! super, ze bedziecie miec dzidziusia!
 
reklama
ANP GRATULACJE !!!

Wow ale wiesci... Ale z tego co widze, to chyba jeszcze nie jestes na 100 % pewna czy to juz potwierdzone ? Napewno wszystko bedzie dobrze! A jak !
 
Do góry