reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Anp, wzruszyl mnie Twoj suwaczek: powstaja zawiazki 33 kregow i zalążek mózgu. jejku, tworzy sie nowe zycie i to w takiej tajemnicy... niesamowite!
 
anp, bardzo sie cieszymy razem z Toba!

jesli chodzi o ta tajemnice, to chodzilo mi o to, ze to wszystko dzieje sie (prawie ;) ) bez udzialu czlowieka, ze mama sobie chodzi, spi, je, rozmawia, mysli o niebieskich migdalach, a tu sie taki niesamowity cud dokonuje, jak zalążek mózgu i 33 kregow :)
 
Witam wszystkie mamy :happy2:
Kiedys, baardzo dawno temu przez dluzszy okres pisalam na tym watku i po prawie 3 latach nieobecnosci postanowilam tutaj zajrzec :tak:
Widze, ze ze starej ekipy to tylko chyba Ania i Sencilla sie zachowaly.Reszta to same nowe twarze :blink:
Ale milo widziec, ze watek holenderski rozrosl sie i nadal tetni zyciem :tak:
Pozdrawiam :happy2:
 
hej Ma-Rita, pamietam Ciebie oczywiscie :)
Nawet, wyobraz sobie, myslalam o TObie wczoraj, bo przyszla do nas do firmy do pracy osoba o imieniu Marita i sobie wtedy o Tobie przypomnialam :)
 
ojej ANP gratluje!!!! ale cudowna wiadomosc!!! pewnie chcielibyscie teraz dziewczynke - tak do kompletu co?? hihi. najwazniejsze zeby bylo zdrowe i wszystko bylo ok - tego wam zycze!! :-) ciekawe jakie to uczucie byc w ciazy po raz 2?? (hehehe a zawsze zastanawialam sie jak to jest byc w ciazy po raz pierwszy i juz wiem, a teraz dalej mnie to ciekawi:-D) mam nadzieje, ze ja tez sie kiedys dowiem :happy2:;-)

pastylka witaj na forum, pisz o czym tylko masz ochote i pytaj takze o wszystko jesli tylko masz jakies watpliwosci. W jakim miescie macie zamiar zamieszkac?

Ma-Rita czesc. kiedys jak sie zapisywalam na forum to troche watku z grubsza poprzegladalam (ciazowa nuda heheh) i pamietam Twoj nick:tak:
 
Anp gratuluję i życzę szczęśliwych 9 miesiecy

ciekawe jakie to uczucie byc w ciazy po raz 2?? (hehehe a zawsze zastanawialam sie jak to jest byc w ciazy po raz pierwszy i juz wiem, a teraz dalej mnie to ciekawi:-D) mam nadzieje, ze ja tez sie kiedys dowiem :happy2:;-)
Hague, najgorzej chyba jest w pierwszej ciąży, bo nie ma się pojęcia jak się bedziesz czuła, kiedy poczujesz maluszka, jak będziesz wyglądać no i jak sie potoczy sam poród. Będąc w drugiej/trzeciej/kolejnej ma się już jakieś pojęcie na ten temat i łatwiej można przewidzieć co bedzie dalej. I chociaż kazda ciąża jest inna to chyba mniej obaw już jest.
Przynajmniej tak bylo w moim przypadku.
 
reklama
Hej dziewczyny! wpadam tu z nienacka bo dopiero co nowego lapka rozpakowałam a tu takie wieści:szok::-D HUUUURA! nowa foremka w drodze...GRATULACJE !!! witam tez nowa forumoiczke i ciebie Marito tez :tak::tak::tak: oczywiście ze pamiętam:tak: Anp dobrze doczytalas na FB - włamali nam się do domu w czwartek po południu.... dopiero się dzisiaj dosprzatalam bo chyba szukali kasy gdzie się tylko dalo:baffled: wiec szafki szuflady do góry nogami nawet lozka przewracali... maksyk w domu mowie wam...az człowiekowi zal ze to wszystko tak lezy:zawstydzona/y: i taki strach ze ci się ktoś z buciorami wpakowal w zycie...:-( ukradli tylko laptopy ale razem z moimi zdjęciami i tego mi tylko zal....nigdy ich już nie odzyskam:-:)-:)-:)-:)-( slodkich snow ladies...
 
Do góry