reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Iskierka pewnie masz racje, ale pewnie tez pojawia sie taka mysl, czy bedzie tak samo bolalo jak przy 1 porodzie, czy mniej czy bardziej :-D choc pewnie boli mniej, bo jak to sie mowi- pierwsze dziecko przetarlo szlaki ;-)


ojej :szok: ANIA wspolczuje Ci! Mojej siostrze tez kiedys sie wlamali do mieszkania, ale akurat jej chlopak zasnal na dole na kanapie przy tv i uslyszal jakies szmery i jak doszedl do przedpokoju to juz zlodziej (lub zlodzieje) zwiali :szok: co najlepsze to pies (amstaff) nic nie slyszal, bo to durne takie i tylko by spalo zamiast nasluchiwac i domu bronic :dry: Na naszej dzielnicy bylo tydzien temu chyba z 15 wlaman :szok::baffled: najwazniejsze to chyba zamykac dobrze drzwi na wszystkie zamki i zawsze zamykac okna, chociaz pewnie jak zlodziej bedzie chcial wlez to i tak wlezie :baffled: no masakra... szkoda tych zdjec i w ogole wszystkiego, w koncu to bylo wasze i ktos sobie to wszystko wzial :baffled:
No normalnie strach we wlasnym domu mieszkac!!! :-( boze, nie zycze tego nikomu :-(
 
witam
jeśli chodzi o to gdzie będziemy mieszkać to mąż cały czas szuka jakiejś firmy i to od tego będzie zależeć ale ja już przeżywam :)

kilka słów o drugim porodzie , mój synek urodził się większy od córci i nie wiem czy było lżej ;-) każdy przecierpi kilka chwil potem o tym bólu zapomina jak się widzi taką kruszynkę jak leży bezbronnie koło mamy :-) dla mnie najgorsze było to że 3 razy wywoływali poród pod kroplówką i dopiero za 3 razem się udało , największym bólem było to że już chciałam mieć dzidziusia obok siebie ale się nie udało i leżenie bezczynnie w tym szpitalu , nie wiem może tylko w PL tak jest ...
 
dzień dobry...Pastylka trzymam kciuki za owocne poszukiwania:tak: co do włamania to u nas wybili okno obok drzwi bo tych wywazyc się nie dalo....poza tym jak się wczoraj dowiedzieliśmy obok nas tez było włamanie.Tam dom stoi na sprzedaż mieszka w nim tylko wnuczka zmarłej wlasciecielki i pies wlasnie, tamtego psa tak skatowali ze zwariowal, boi się ludzi i jest pod obserwacja... dobrze ze naszego Mailo nie tknęli , pewnie dlatego ze był zamknięty w łazience i nie wiedzieli co to za pies tak tak szaleje... cos mi nie działa ENTER i wszystko mi się pisze w jednej kolumnie, sorki...:zawstydzona/y::sorry2:
 
Hejka
Aniu straszne:szok::szok::szok:wpolczuje.
U nas w okolicy tez byl czas ze sie slyszalo ze sie wlamuja do ludzi od strony ogrodka najczesciej jak domownicy spia w nocy i obrabiaja caly dol,a tu rano schodzisz i nie masz polowy rzeczy.Znajomym tak dwa lata temu pokradli laptopy ,itd...
TheHague nie wiem czy pierwsze robi poszlak dla drugiego-ja mialam pierwsza cesarke z koniecznosci,jesli sie uda to tym razem chcialabym sn.

milej niedzieli babki

Pastylka
bedzie dobrze

Sencilla jak ta Twoja Lilus rosnie,,,,:-)dopiero co sie urodzila,,,,,Iskierka a jak tam Twoje malenstwo-zarzuc jakies foto.:-)
 
Anp Gratuluje i spokojnych 9 miesiecy zycze :tak:

Aniahaven jestem w szoku :szok: Wlamanie :szok::szok: A w zeszlym roku nabijalam sie z mojego meza kiedy zdecydowal sie zainstalowac alarm. Powiedzialam mu, ze glupi jest, bo pieniadze na darmo wywala, ale teraz widze, ze moze to wcale nie byl taki glupi pomysl z tym alarmem.
W kazdym razie wspolczuje Wam przezyc :no: Policja ma kogos na oku??? Pewnie nie, znajac ich...
 
Ania przykro mi że was to spotkało. Chyba najgorzej że względu na dzieci oby się nie bały.

Ja już przez całą ciążę miałam schize że ktoś nam wejdzie od tylu bo drzwi od ogrodu to takie drewniane przesiakniete deszczem prawie spruchniale że na kopa by poszły. A teraz jeszcze jak sąsiadowi ukradli "rośliny" i to jeszcze gdzie ja i sąsiedzi z drugiej strony ciągle w domu ale nikt nic nie widział. Mąż teraz chowa motor do domu bo strach w komórce zostawiać . Trzeba będzie zainwestować w jakieś zabezpieczenia na drzwi od komórki.
Jak m idzie na nocke ja się zawsze boję że ktoś się wlamie.

Też jestem ciekawa jak policja na to zareagowała i jakie działania podjęto. Nam zwineli rower (nie tani) na strzeżonym parkingu i generalnie jestem rozczarowana ich postawa. Bo nie zrobili nic. Nawet zgłoszenia nie przyjęli. Są naprawdę beznadziejni nie wiem do czego się nadają chyba tylko dla picu.

Mam nadzieję że włamania traktują bardziej poważnie.
 
Ayni, nam sie kilka miesiecy temu wlamali do samochodu, jak zglosilam sprawe na policje, to powiedzieli, ze jesli sie nikomu nic nie stalo, to nie ma co zglaszac.
Dziewczyny, mam pytanko, moze ktoras bedzie zainteresowana.
Robie ankiety dla pewnej firmy w polsce wsrod polakow mieszkajacych w holandii. WIem, ze oni jeszcze poszukuja ankieterow w innych regionach holandii, moze ktoras z Was chce porobic ankiety? ankieta trwa ok 20 min i placa 4 eu od jednej.
jesli ktoras chce, to wysle na priva maila do osoby, ktora sie tym zajmuje. Robilam to tez 2 lata temu i wszystkie pieniazki dostalam na czas, wiec sprawa pewna.
 
hejka...ale pogoda:baffled:pada ... Sencilla ja podziekuje za ankiety:zawstydzona/y:targac cala 3-ke gdzies, dojazd doliczyć i czas i mój stres z nimi za 4 euro...bezsensu ale na pewno ktoś się chętny znajdzie:tak:... Wracajac do włamania policja przyjechala, protokol spisala, nawet odciskow szukali... poza tym my mielismy tyle "szczęścia" ze tych włamywaczy widział syn naszego wlasciciela Johan bo wlasnie przejezdzal obok naszego domu na traktorze... to bbylo male zielone auto z tego co wymyslilismy to jeden był w srodku a drugi spacerowal wokoło domu bo Johan mu nawet pomachal myslac ze to jakies nasz znajomy:baffled:... auto na nl blachach... maja podejrzenia ale sledztwo potrwa i nie wiadomo co wskuraja...:dry:
 
reklama
Ania to faktycznie szczęście mam nadzieję że odzyskacie swoje rzeczy albo że przynajmniej złapią ich żeby już nikogo nie okradli .
 
Do góry