reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hormony tarczycy w ciąży

reklama
U mnie wynik USG tarczycy prawidłowy robiony tydzień temu.A gdy byłam w ciąży którą poronilam w czerwcu tsh było na poziomie 2,96 i 3,15 . Dziś byłam na badaniu krwi tarczycy rozszerzonej. Mam nadzieję że wszystko będzie w normie a jak nie to chyba będę musiała zacząć to leczyć chociaż lekarz stwierdzil że mieszcze się w normie ale kobiety w ciąży powinny mieć max do 2,5 a chce mieć mały przyrost im mniejszy tym lepszy na starania. Mam jeszcze euthyrox który mi przepisali na zbicie więc może zacznę go brać gdy okaże się że mam wysoki poziom. Martwię się ☹️
Mój endokrynolog powiedzial, że tsh na poziomie 2.5 moze być
 
Ogólnie to TSH w 1. Trymestrze powinno byc poniżej 2, w 2gim do 2,5, w 3cim do 3. Najlepiej by utrzymywało się na poziomie 1,5-2 :) TSH w ciazy szaleje, ważne by nadać je co miesiąc i odpowiednio reagować :)
 

Podobne tematy

Do góry