reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hsg

Dziewczyny miałam zostać do jutra ale dostałam wypis dzisiaj:-D
Badanie jest bolesne ale do przeżycia, nie ma się czego obawiać :tak:
Cieszę się że poszłam i mam to za sobą no i teraz wiem że jesteśmy w 100% zdrowi i dajemy na luz nie ma co się spinać widać to kwestia czasu ;-). A samo badanie trwało dosłownie chwilę i ból faktycznie przypomina ból miesiączkowy, szybko mija i jeszcze szybciej o nim się zapomina:-)

Pozdrawiam laseczki ;-)
 
reklama
Malpajaja to superrr, ciesze się ze juz po wszystkim no i że jestes zdrowa, bo to najważniejsze:tak: teraz wyluzować troche, zrelaksować sie i niedługo napewno będzie fasoleczka, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
 
roxii andzia Dziękuję za miłe słowa ja też się ciesze że jest ok. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać :-)
Mam nadzieję że przyszły rok dla Nas wszystkich będzie szczęśliwy :-D
 
Hej dziewczyny ja tylko melduję, że u mnie pierwszy cykl po hsg nieudany, 25 na same święta planowo dotarła @ :sorry2: Ale nie załamuję sie narazie, bo tak jak mówiłam nie wierzę w to ze to badanko w jakikolwiek sposób może mi pomóc. Teraz w tym cyklu czeka mnie inseminacja więc są troszkę większe szanse na fasoleczkę:tak: Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki &&&&&&&&&&&&&:-)
 
Hej dziewczyny ja tylko melduję, że u mnie pierwszy cykl po hsg nieudany, 25 na same święta planowo dotarła @ :sorry2: Ale nie załamuję sie narazie, bo tak jak mówiłam nie wierzę w to ze to badanko w jakikolwiek sposób może mi pomóc. Teraz w tym cyklu czeka mnie inseminacja więc są troszkę większe szanse na fasoleczkę:tak: Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki &&&&&&&&&&&&&:-)
Tak mi przykro Kochana. Ale trzymam &&&&&&&&&&&&& aby inseminacja się udała i żebyś wkrótce mogła cieszyć się II kreseczkami na teściku:-)
 
:-)Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, a przede wszystkim upragnionych II kreseczek na testach wam życzę w Nadchodzącym 2011 Roku
 
Roxiii a dlaczego podchodzisz do inseminacji ?? Nie macie szans naturalnymi staraniami ??
No niestety, u nas szanse na naturalne poczęcie sa raczej zerowe :-( U mnie jest wszystko OK, ale nasienie M jest bardzo kiepskie, szczerze mówiąc nawet inseminacja nie daje nam duzych szans...:sorry2: Ale próbować musimy i malutka nadzieja jest:tak: dzięki za kciuki, napewno sie przydadzą:-)
 
reklama
cześć dziewczynki

Roxii a a możesz mi napisać czemu złe te wyniki męża, i przy jakich jego parametrach zaproponowano wam inseminację, moj też ma złe wyniki i chciałabym porównać, możesz mi napisać na priva jeśli wolisz, byłabym Ci wdzięczna.
 
Do góry