reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hsg

Ja chodzę do dr Korniluka. A badanie miałam robione w szpitalu wojewódzkim. A kiedy miałaś wystawione skierowanie? Bo mi lekarz powiedział że ono jest cały czas ważne więc może jest jeszcze szansa żeby się umówić. Tylko najlepiej iść 2dc do ordynatora( z tego co pamietam to zapisuję on na zabiegi i różne badania między 13 a 15h) i się umówić bo oni wykonują tylko jedno takie badanie w ciągu dnia. A Ty u kogo się leczysz?:tak::tak:

Oj chwilowo zapomniałam o forum dlatego nie odpisałam:( Ja lecze się od ponad roku u dr. Fąka tezaz już nie badanie drożności mnie czeka tylko laparoskopia jak po Clo sie nie uda
 
reklama
Oj chwilowo zapomniałam o forum dlatego nie odpisałam:( Ja lecze się od ponad roku u dr. Fąka tezaz już nie badanie drożności mnie czeka tylko laparoskopia jak po Clo sie nie uda
ja też najpierw miała hsg, potem kilka cykli z clo, potem iui a teraz czekam na laparoskopię...tylko co dalej...??
 
roxxxiii - ja to samo pytanie co balbys.... Jakie ma wyniki skoro piszesz że zerowe szanse??
Mój M też miał badanie i wyszło ni najlepiej przepłakałam parę dni i umówiłam się na wizytę do specjalisty od bezpłodności i wiesz co Nam powiedział?? Że ta sperma jest spermą dobrą i nie tu tkwi problem
 
Dziewczyny miałam zostać do jutra ale dostałam wypis dzisiaj:-D
Badanie jest bolesne ale do przeżycia, nie ma się czego obawiać :tak:
Cieszę się że poszłam i mam to za sobą no i teraz wiem że jesteśmy w 100% zdrowi i dajemy na luz nie ma co się spinać widać to kwestia czasu ;-). A samo badanie trwało dosłownie chwilę i ból faktycznie przypomina ból miesiączkowy, szybko mija i jeszcze szybciej o nim się zapomina:-)

Pozdrawiam laseczki ;-)
To super bo mnie to tez czeka wkrotce, za ok 2 miechy moze. A palcilas za to??? Jak nie to moze ktoras sie orientuje ile to kosztuje prywatnie, bo nie mam ubezpieczenia w polsce i ja musze placic
 
Ja teraz będę zaczynała 6cykl z clo i za każdym razem mi pęcherzyki pękały bez wspomagaczy więc to sprawa indywidualna czy torbiele będą się robić czy nie
 
amalfi- tak ja miałam w szpitalu na kasę chorych, chodzę prywatnie do kliniki bezpłodności- znaczy chodziłam, czeka mnie ostatnia wizyta z wynikami (bo u Nas wszystko ok). A z tego co się orintuje to w tej klinice kosztuje chyba 400zł to badanie, ale musisz mieć przed tym zrobioną chlamydie (100zł) i czeka się na nią coś koło 2 tygodni (przynajmniej ja tak czekałam) a w szpitalu robili mi cytologie, wymaz, usg dopochwowe, morfologie- więc to jeszcze są dodatkowe koszty których ja już nie poniosłam.

Dziewczyny pomóżcie mi co do bromegonu, biorę go 3 miesiąc już w sumię kończę, miałam wysoką prolaktynę, jak pójdę zrobić wyniki i prolaktyna spadła mam przestać go brać?? Wiem że to powie mi lekarz jednak chciałabym się dowiedzieć jak to było u Was .

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry