reklama

Huśtawka dla niemowląt

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez gabin7, 19 Lipiec 2006.

1. gabin7

gabin7 Początkująca w BB

Polecam hustawkę dla niemowląt. Wsadzam do niej maluszka i mogę spokojne przygotować obiad oraz zrobić porządki. Maluszek sobie w niej siedzi i patrzy co ja takiego robię czasami też w niej śpi. Huśtawka ma trzy poziomy. Jest tylko jedna wada tych huśtawek: są one drogie. Ale naprawdę się opłaca je kupić, zwłaszcza jak planuje się następne dzieci.

2. efunia

efunia Fanka BB :)

witam
    czy ktoś miał huśtawkę GRACO LOVIN’HUG SWING? Chciałabym kup;ić dla córci, ale nie wiem jak ona się sprawuje. Zoska ma juz pół roczku, więc jest dzieckiem raczej siedzącym. Nie wiem czy inwestowac w taka huśtawkę czy raczej zwykłą. A jeśli zwykłą to czy są inne z "napędem". bardzo proszę o odpowiedź :-)

3. reklama
  4. elżbieta85

elżbieta85 Zaciekawiona BB

Bardzo fajna.Mogę szczerze ją polecić:tak:

5. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Ładna, ale ja bym nie kupowała dla siedzącego dziecka. Szybciutko wyrośnie, albo od razu będzie za mała:confused::confused:

A do ilu kg ma wytrzymałość??

6. minka_12

minka_12 Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)

huśtawka super! ale dla twojego maluszka raczej sie nie nadaje... one przeważnie są do 9kg!

7. elżbieta85

elżbieta85 Zaciekawiona BB

Huśtawka jest do 13 kg. Mój maluch ma już roczek i dalej spokojnie z niej korzysta
    Można w niej położyć malucha do spania i można też ustawić ją w pozycji siedzącej np. do karmienia. Ja jestem zachwycona - jak mój maluszek bardzo marudził to tylko w tej huśtawce się uspokajał- uratowała mnie :tak:
    Przy pierwszym dziecku nie miałam takiej pomocy,więc jeżeli zastanawiacie się nad kupnem to polecam :-)

8. Marciaag

Marciaag Styczniowa mama Oliwi

Witam!
    Chciałam polecić Wam huśtawkę Fisher Price Papasan Cradle Swing.U nas sprawdza się w 100%.Nasz córeczka bardzo lubi się w niej bujać,słuchać muzyczki,zdarzy jej się w niej usnąć :-) Nam odpoczywają ręce :-) Używamy jej przeważnie gdy Oliwka marudzi i na nią działa kojąco.
    Minusem jest cena bo nowe kosztują ok 500zł+wysyłka,ale na allegro można kupić używane z idealnym stanie za dużo mniejsze pieniądze.
    Pozdrawiam

9. candy4k

candy4k Zaangażowana w BB

Cześć wszystkim.
    Odnośnie tej huśtawki podpisuje sie pod tym co napisała Marciaag.
    Mam jednak pytanie do tych którzy taką huśtawkę mają.
    Kupiłam to cacko nowe, mam je miesiąc i niestety karuzela przestała się okręcać.
    Hustawkę kupiłam przez allegro, była nowa i dlatego mam pyt czy miał już ktoś kłopoty z tą usterką w tym modelu?

10. reklama
  11. Marciaag

Marciaag Styczniowa mama Oliwi

Ja nie miałam z naszą żadnych problemów.Skoro kupowałaś nową to jest na gwarancji i pewnie trzeba będzie ją odesłać pewnie i tak zwrócą Ci nową nie używaną :-)

12. hopsasanka

hopsasanka Fanka BB :)

Wlasnie stoję przed wyborem leżaczka dla mojego jeszcze nienarodzonego synka.
    Rozbieżność cenowa jest ogromna, tak samo funkcje.
    Czy znacie jakies modele godne polecenia - takie które faktycznie dzieci cieszyły i zajmowały?

Poleć forum