reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Huśtawka dla niemowląt

Dołączył(a)
19 Lipiec 2006
Postów
7
Polecam hustawkę dla niemowląt. Wsadzam do niej maluszka i mogę spokojne przygotować obiad oraz zrobić porządki. Maluszek sobie w niej siedzi i patrzy co ja takiego robię czasami też w niej śpi. Huśtawka ma trzy poziomy. Jest tylko jedna wada tych huśtawek: są one drogie. Ale naprawdę się opłaca je kupić, zwłaszcza jak planuje się następne dzieci.
 
reklama
witam
czy ktoś miał huśtawkę GRACO LOVIN’HUG SWING? Chciałabym kup;ić dla córci, ale nie wiem jak ona się sprawuje. Zoska ma juz pół roczku, więc jest dzieckiem raczej siedzącym. Nie wiem czy inwestowac w taka huśtawkę czy raczej zwykłą. A jeśli zwykłą to czy są inne z "napędem". bardzo proszę o odpowiedź :-)
GR1335_l.jpg
 
Ładna, ale ja bym nie kupowała dla siedzącego dziecka. Szybciutko wyrośnie, albo od razu będzie za mała:confused::confused:

A do ilu kg ma wytrzymałość??
 
huśtawka super! ale dla twojego maluszka raczej sie nie nadaje... one przeważnie są do 9kg!
 
Huśtawka jest do 13 kg. Mój maluch ma już roczek i dalej spokojnie z niej korzysta
Można w niej położyć malucha do spania i można też ustawić ją w pozycji siedzącej np. do karmienia. Ja jestem zachwycona - jak mój maluszek bardzo marudził to tylko w tej huśtawce się uspokajał- uratowała mnie :tak:
Przy pierwszym dziecku nie miałam takiej pomocy,więc jeżeli zastanawiacie się nad kupnem to polecam :-)
 
Witam!
Chciałam polecić Wam huśtawkę Fisher Price Papasan Cradle Swing.U nas sprawdza się w 100%.Nasz córeczka bardzo lubi się w niej bujać,słuchać muzyczki,zdarzy jej się w niej usnąć :-) Nam odpoczywają ręce :-) Używamy jej przeważnie gdy Oliwka marudzi i na nią działa kojąco.
Minusem jest cena bo nowe kosztują ok 500zł+wysyłka,ale na allegro można kupić używane z idealnym stanie za dużo mniejsze pieniądze.
Pozdrawiam
 
Cześć wszystkim.
Odnośnie tej huśtawki podpisuje sie pod tym co napisała Marciaag.
Mam jednak pytanie do tych którzy taką huśtawkę mają.
Kupiłam to cacko nowe, mam je miesiąc i niestety karuzela przestała się okręcać.
Hustawkę kupiłam przez allegro, była nowa i dlatego mam pyt czy miał już ktoś kłopoty z tą usterką w tym modelu?
 
Ja nie miałam z naszą żadnych problemów.Skoro kupowałaś nową to jest na gwarancji i pewnie trzeba będzie ją odesłać pewnie i tak zwrócą Ci nową nie używaną :-)
 
reklama
Wlasnie stoję przed wyborem leżaczka dla mojego jeszcze nienarodzonego synka.
Rozbieżność cenowa jest ogromna, tak samo funkcje.
Czy znacie jakies modele godne polecenia - takie które faktycznie dzieci cieszyły i zajmowały?
 
Do góry