reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Huśtawka dla niemowląt

z pewnoscia moge polecic ten : FISHER PRICE LEŻACZEK bujaczek M7930 + naklejki (1017948724) - Aukcje internetowe Allegro

sami taki mamy i sprawował sie swietne, chociaz u nas wibracje okazaly sie zbedne bo wcale nie podobaly sie malcowi, tak wiem, ze inne dzieci je wprostu ubustwiaja... z lezaczka mozna pozniej zrobic "krzeselko" kiedy dziecko jest wieksze.

My narazie musielismy odstawic lezaczek bo synek umie juz siadac, wiec na nic sie zdaja pasy bezpieczenstwa bo poprostu moze przeleciec przez przod i uderzyc glowa z ziemie razem z lezaczkiem na plecach...

ale to raczej z kazdym lezakiem by tak bylo.. to po prostu taki okres.
jednak do 6stego miesiaca byl ideałem. Ciekawe kolory, melodie..

Wyciagniemy go spowrotem kiedy Damian bedzie wiekszy i nie bedzie obawy, ze sie przewroci razem z lezaczkiem.

pozdrawiam
 
reklama
No właśnie - są leżaczki i są huśtawki. Ale co lepsze? A może są takie huśtawki, które też mają wibracje? Ja się zastanawiałam nad tym, o którym Asheara pisała. Ale takie huśtawki też są fajne. I bądź tu człowieku mądry...:-p
 
No właśnie - są leżaczki i są huśtawki. Ale co lepsze? A może są takie huśtawki, które też mają wibracje? Ja się zastanawiałam nad tym, o którym Asheara pisała. Ale takie huśtawki też są fajne. I bądź tu człowieku mądry...:-p

Szczerze to ja bym Ci proponowała huśtaweczkę, bo naładujesz bateryjki i buja samo dziecko, i nie musi dziecko się bujać (dla leniwych dzieci) i czasem jak dziecku się nie chce bujakować to mamusia musi "potrząsać" tym leżaczkiem :p z mojego punktu to widzenia jest hehe... bo ja mam huśtawkę.
 
CO do wibracji to dzieci mojej siostry opd wibracji strasznie ulewaly. Wiec nie wiem czy to takie super.
 
Polecam - Fisher Price M7930. Mój bratanek dostał go od nas i mały woli w nim siedzieć niż na rączkach - bezpieczny, stabilny i powinien służyć na długo - jest do 18 kg.
I on akurat uwielbia wibracje :)

 
Ja mam taki leżaczek Fisher-Price LEŻACZEK FOTELIK BUJACZEK do 18kg (1028201561) - Aukcje internetowe Allegro i taką huśtawkę HUŚTAWKA FISHER PRICE 3 w 1 DELUXE SUPER OKAZJA (1028203941) - Aukcje internetowe Allegro
Oba fajne. Używamy częściej huśtawki. Ale huśtawki są do 9 kg, więc skończy się to dość szybko. Potem można ściągnąć fotelik z huśtawki i używać jako leżaczek. Ma metalowe płozy więc nie wiem jak jezt przyjazny dla podłóg. Pewnie po osiągnięciu 9 kg sprzedamy huśtawkę i będziemy używać tego drugiego leżaczka. Jest do 18 kg. Huśtawka oczywiście zajmuje więcej miejsca.
Moja mała spędziła z dwie "noce" (czyli po około 3 godziny) na leżaczku z włączonymi wibracjami, jak padnięta od wrzasków, zasnęłam zanim ściągnęłam dzieciaka z niego.
Pozdrawiam Hania
 
reklama
my mamy lezaczek hybrydowy BrightStarts, na poczatku myslalam,ze to lipa bedzie bo tak sie slabo buja, ale teraz widze, ze jest super bo nie lata jak szalony, a delikatnie podskakuje i Małej sie najwyrazniej podoba bo jak Ją wsadze do niego to moze lezec i lezec, a ja sie moge zajac soba, ma tez 10melodyjek i odglosow natury (świerszcz, szum morza, wiatr, strumyk) Narazie jeszcze wiszące zabawki jej nie interesują, ale niedlugo moze zacznie sie bawic ;)
Taki o

P1011561.jpg
Na allegro wpisz HYBRYDOWY to powinno Ci znalezc.
 

Załączniki

  • 2hnox9k.jpg
    2hnox9k.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 192
  • 5k3kaa.jpg
    5k3kaa.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 207
Ostatnia edycja:
Do góry