reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

I cos sie podzialo :(

Rozwiązania
0
Zachodze w glowe i juz nie mam nadzieji. Jestem mama trojki dzieciakow ( prawie doroslych), 4 lata temu mialam usunieta tu w Anglii nadzerke (metoda LEEP) przed ktorym zabiegiem nie musialam sie startac a w ciaze zaszlam 3 krotnie wiedzac kiedy, mialo to nie wplynac na mozliwosci zajscia w ciaze jednak od tamtej pory pomimo okresu jak w zegarku, owulacji na czasie i pozytywnych testow zaraz przed miesiaczka nasze starania nie przynosza rezultatu. Wszystkie badania w normie, owulacje wystepuja wedlug badan progesterunu (21 dzien badanie), usg nie wykazalo nic a dzidzi jak nie bylo tak nie ma. Dzis kolejny raz miesiaczka a wczoraj pozytywny test i nie z jakas mizerna cieniutka linia. Niestety w Anglii nikomu sie nie spieszy a mi zegarek tyka (41). Moze ktos mial podobnie ? Zastanwiaja mnie te pozytywne testy (nie robie kazdego miesiaca) ktore sie zdarzaja i okres wkrotce pozniej. Tak wczesne "poronienia" jesli to sa poronienia musza miec jakas przyczyne :( :(

reklama

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Dodałbym jeszcze zbadanie tarczycy, przy niedoczynności też tak może być..

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Przepraszam, że zadam takie pytanie, ale jesteś pewna, że robisz testy ciążowe a nie owulacyjne? Dziwne jest to, że masz regularną miesiączkę i gdybyś zaszła w ciążę za każdym z tych razów to okresy podejrzewam, że też miałby jakieś wachania kilkudniowe.

Loli05

Rozwiązania
3
Ja mam tez regularne okresy,a nie moge zajsc w ciaze,mieszkam w uk i lacze sie w bolu bo wiem jak slabo z ginekologiem lub pomoca w tym kierunku

wisna

Rozwiązania
2
Może powinnaś brać luteinę na podtrzymanie. Po 40stce często z hormonami coś się dzieje. Ale to wszystko wymaga dokładnej diagnostyki.

natajka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Pozdrawiam i życzę powodzenia w staraniach, nam się udało dopiero po wizycie u neonatologa i recepcie na milion suplementów, których kupiłam połowę.

reklama
Rozwiązania
0
Przepraszam, że zadam takie pytanie, ale jesteś pewna, że robisz testy ciążowe a nie owulacyjne? Dziwne jest to, że masz regularną miesiączkę i gdybyś zaszła w ciążę za każdym z tych razów to okresy podejrzewam, że też miałby jakieś wachania kilkudniowe.
Tak jestem pewna jakie testy. Miesiaczka regularna jak w zegarku choc ok 2-3 razy w roku zdarza sie np 3 dni wczesniej. Nie robie testow za kazdym razem, juz dawno mi sie to znudzilo. Jedynie jak naprawde "smiesznie" sie czuje. W tym wieku znam juz doskonale jak moje cialo funkcjonuje, pelne objawy owulacji potwierdzone nie jednokrotnie testem owulacyjnym, miesiaczka co 28 dni, wykonane badania do tej pory nic nie wykazaly.

aspekt

Rozwiązania
10
Tak jestem pewna jakie testy. Miesiaczka regularna jak w zegarku choc ok 2-3 razy w roku zdarza sie np 3 dni wczesniej. Nie robie testow za kazdym razem, juz dawno mi sie to znudzilo. Jedynie jak naprawde "smiesznie" sie czuje. W tym wieku znam juz doskonale jak moje cialo funkcjonuje, pelne objawy owulacji potwierdzone nie jednokrotnie testem owulacyjnym, miesiaczka co 28 dni, wykonane badania do tej pory nic nie wykazaly.
Wierzę, bo ja przy tzw. ciazy biochemicznej tez mialam okres nieprzesuniety. Mi sugerowano niedomoge lutealna, ale badania progesteronu tego nie potwierdzily a kilka miesięcy pozniej zaszlam w ciaze bez wspomagaczy.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Moje dziecko od 1,5 godziny nie przestaje sie ruszac w brzuszku? Boje sie ze cos się dzieje Potrzebuję porady 2
N Czy cos sie stanie? Potrzebuję porady 17
N dieta w czasie karmienia piersia - faktycznie cos daje ? Potrzebuję porady 32
A Czy na tym teście cos widać? Staramy się 5
19AnulA94 Dziwne cos :/ Potrzebuję porady 8
Gogsek.o Lekarz cos widzi ale nie wiedzi Potrzebuję porady 2
M brazowe plamienia - cos groznego? Potrzebuję porady 4
A Doradzcie cos bo oszaleje! Potrzebuję porady 5
G doradzcie cos Potrzebuję porady 12
Maargaretkaa Infekcje czy cos powwzniejszego? Potrzebuję porady 8
Cyntek Mlodsza ciaza I czy cos nie tak Ciąża, poród, połóg 3
P czy ze mna jest cos nie tak?!?! Potrzebuję porady 16
Elaiza Ciąża czy cos innego? Potrzebuję porady 4
V 4tydzień i 5dzień ciąży (3tydzien od zaplodnienia) czy ktos tam cos widzi?? Ciąża, poród, połóg 13
beata1980 Czy to cos poważnego? Zdrowe dziecko 7
Kasia Irlandka A moze cos dla dzieci :) Modowe porady i inspiracje... 22
martucha28 Cos pysznego dla naszych brzuszkow Dzieci urodzone w kwietniu 2010 2281
gosianati czy to zaparcia czy cos innego? córcia 2-mc Zdrowe dziecko 4
O cos pysznego zjadla(by)m..... Dzieci urodzone we wrześniu 2008 156
patrycja24berlin cos dla podniebienia-czyli menu naszych pociech Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 2055
a+t+? Cos innego niz mleczko... Dzieci urodzone w maju 2006r. 2431
H Zatwardzenia, poradzcie cos!!! Dzieci urodzone w październiku 2005 9
E cos dla mamy :) Dzieci urodzone w listopadzie 2005 132
marzena9 Cos do poczytania bardzo na czasie Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 1
Marthusia może cos o nas? Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 324
S Czy ktoras z was boryka sie z podobnym problemem albo miala podobnie? Staramy się 7
N Czy dziecko przyzwyczai sie do nowego smaku mleka? Potrzebuję porady 0
A Czy moze sie udać? Ciąża, poród, połóg 10
Julka96 Pies boi sie niemowlaka Potrzebuję porady 17
Mg94 Zmniejszenie sie mdlosci po przeziebieniu Ciąża, poród, połóg 0
Loli05 Czy szczepicie sie w ciazy na grype? Potrzebuję porady 33
N Spóźniający sie okres, a biały śluz. Potrzebuję porady 5
D Piersi zrobily sie miekkie! Wczesna ciaza.. Przyszłe mamy 10
Czekooolada Chyba sie udało Staramy się 6
V Ciąża latem jak sie czujecie? Ciąża, poród, połóg 10
A Chyba sie udalo:) Gratulacje 31
P Staramy sie Staramy się 25
K Boje sie, że zaszkodzilam dziecku... Ciąża, poród, połóg 2
Magdaa..K123 Coś sie swieci ? Potrzebuję porady 11
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
A Kupka, noworodek, prężenie sie Potrzebuję porady 9
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 23
C Niemowle uderzyło sie w głowe jestem przerażona Potrzebuję porady 6
M Macierzyński i l4 ,kiedy ? Czy sie nalezy ? Październikowe mamy 2020 4
Søde85 Karmienie piersia - utrzymujący sie ból Potrzebuję porady 12
Patrycja35 Rozejscie sie blizny na macicy po starym cc 34 tc Potrzebuję porady 1
L W którym dniu cyklu po staraniach uwazacie, że udało sie Wam zajść w ciążę? Staramy się 9
N Dziecko nagle stalo sie niejadkiem Potrzebuję porady 17
Michalowicze2 4 i pół miesieczne dziecko wybudza sie z placzem. Spanie 7
K Staramy sie Potrzebuję porady 6