reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idealny prezent dla kobiety w ciąży

Ja mam poduszkę dla ciezarnych z Motherhood i nie wiem jak ja wcześniej żyłam bez niej, w pierwszej ciazy miałam straszne problemy z kręgosłupem, teraz w 4 miesiącu kopiłam poduchę i na razie odpukać jest ok.
Moj synek tez ja uwielbia i mi podbiera.
ale

ta poducha to takie rożek?
 
reklama
Nie to taki długi rogal gdzie jedna czesc poduchy idzie pod glowe, owijasz sie tak jakby nim , druga czesc przez nogi pod brzuszek, zreszta mozna sie nim owinac jak sie chce, później wykorzystac jako poduszka do karmienia, badz kojec dla dziecka.
Ja ją uwielbiam, choc przyznam sie z w pierwsza noc byłam zła że ją kupiłam, bo ja tylko na jaśku śpie a teraz jaśiek rzucony w kąt.
 
biżuteria z kamieni szlachetnych :) każda kobieta a już zwłaszcza w ciąży ucieszy się z małego i ślicznego drobiazgu, dużo pięknych kolczyków i bransoletek jest dostępnych w sklepie jubilea.pl
 
Ja już na poczatku kupilam poduszke Motherhood i jestem mega szczesliwa. Jak pisały moje poprzedniczki mozna ja ukladac jak sie chce. Obecnie korzystam z niej tylko w nocy, bo w dzien zalega w niej moja sunia. Mam nadzieje ze jak urodzę to nie bedzie problemu zeby dzidzie w niej ukladac, a psinka pojdzie do swojego legowiska.
 
idealnym prezentem dla każdej kobiety - matki jest ... brylant :-D a nie koszulki korygujące, rogale do spania czy inne odciągacze.
sorry że nie polecę żadnego sklepu :-D
 
jak dla mnie idealny prezent to porządny laktator, bo troszkę kosztuje, a jest tyle wydatków. Przydaje się już w szpitalu i potem przy nawale, jak chcesz gdzieś wyjść lub wracasz do pracy. A porządny laktator to najlepszy przyjaciel mamy. Ja polecam lovi prolactis. Jest rewelacyjny i ładnie zapakowany aż prosi się, by go wręczyć.
 
Według mnie może się też przydać porządna chusta do noszenia. Mi mama kupiła zaraz po urodzeniu chustę Luna Dream i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Dzięki tej chuście już od samego początku między mną a córką zaczęła się stworzyciel niepowtarzalna więź :) Na prawdę da się ją wyczuć :)
 
reklama
W ciąży dostałam bardzo dobre kosmetyki dla mamy do pielęgnacji, samej było mi szkoda wydawać tyle na krem. Uważam też ze powerbank to super sprawa później kiedy się karmi telefon pada a brak gniazdka. Pilnik scholl i do pięt i do paznokci.Skarpetki takie scholl z zelem w środku na opuchnięte stopy.Kubek termiczny na spacery by wypić w końcu ciepłą kawę.
 
reklama
Do góry