reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile kilo Ci przybyło?

reklama
Hunianka mi się wydaje, że tycie w ciąży nie ma nic wspólnego z ilością miejsca w brzuchu dla maleństwa. Ja mam doświadczenie, kiedy przytyłam prawie 30kg w pierwszej ciąży, 8 w drugiej i póki co 6 w tej. Nie wydaje mi się by Nela będąc w brzuszku miała jakoś więcej miejsca.
 
Gosia ja musiałam orbitreka wystawić z braku miejsca ale jak poczytałam trochę na necie to można ćwiczeniami i dietą zgubić ten nadmiar tym bardziej że w tych ćwiczeniach można brac udział z maluszkiem wiec podwójna frajda dla mamy i dziecka:-D
 
a u mnie deprecha.. ponad 22 kg :-( mam nadzieję jednak że dieta mamy karmiącej troszkę ten wynik obniży no i liczę na spacerki z wózeczkiem bo na inne formy aktywności raczej czasu nie będzie na początku :-(
 
reklama
U mnie 7 kg na plusie, w tym dziecko wg USG 3600g. Przy synku miałam na plusie prawie 11 kg a urodził sie 3790. Do wagi sprzed ciazy wróciłam w 2 miesiące. Teraz mam nadzieje ze będzie podobnie i ze równie szybko zapomnę o zbędnych kilogramach.
 
Do góry