reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile kilo Ci przybyło?

ohh tak :) ja na szczęście brzuch mam gładki ale rozstępy mam ogromne na udach i pośladkach! a smaruje sie po 3 razy dziennie! to niesprawiedliwe normalnie..
 
reklama
Patiinka nie martw się z czasem zbledną miałam tak po pierwszej ciąży. Teraz jestem 15kg na plusie i z rozstepami na brzuchu tylko:)
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
Anetka i to niby ma być tak strasznie dużo? No proszę Cię. Niech się ten Twój mąż ogarnie. To jest minimum jakie przytyć powinnaś. Ja może mam mniej na plusie, ale ja mam wciąż kilka kilo nadwagi z przed ciąży, więc bilans jest ok. Jak dla mnie, to przytyłaś malutko. Tak zdrowo. Zgubisz nim Ci się połóg skończy. A wtedy sexi się ubierz, pokuś męża i nie daj się za karę dotknąć:-p:-D
 
Anetka chyba przed ciaza bo chyba jeszcze nie urodzilas ;-) a co do wagi, to faktycznie jest ok, ja teraz waze 69 i wcale sie nie czuje grubo, poza tym oczywiscie ze pileczka jest i rosnie, ale mysle, ze po ciazy duzo zejdzie :-)

muuum to be ja poki co nie mam zadnych rozstepow, ale mysle ze to polowa sukcesu, bo jeszcze po porodzie przy zrzucaniu brzuszka moga wyskoczyc. Pamietam ze jak bylam mloda to mi wlasnie wyskoczyly rozstepy na udach po tym jak zaczelam intensywnie jezdzic na rowerze i zgubilam pare kilo, byly koszmarne, na szczescie juz ich w ogole nie widac.
 
ojjj ja nawet nie będę pisała ile przytyłam bo normalnie załamka.. ale jak patrzę na ten falujący brzuszek to jestem przeszczęśliwa że doczekałam tego momentu bo na początku było kiepsko :-(
patinka ja mam też rozstępy w sumie wszędzie gdzie się da niestety :-( ale mój mnie pocieszył bo ja wczoraj do niego: "popatrz jakie mam już rozstępy! :-:)-(" a on do mnie:"i to niby są te rozstępy o których tak ciągle mówisz? przecież tu NIC NIE WIDAĆ!!! " :-D:-D:-D i wyśmiał mnie bo mówi że on tam nic nie widzi.. kochany wie jak mnie pocieszyć :-)
magda z uk ty to masz sposoby :-D ale wykorzystam kiedyś to kuszenie bez pozwolenia dotkniecia się :-) ciekawe tylko kto pierwszy się złamie :-D
 
Oj kobietki teraz te kg to kilogramy miłosći :)
zobaczycie jak szybko zlecą ja sie jeszcze wagi nie dorobiłam wiec w środę sie dowiem ile aktualnie ważymy
chyba ze bede u kogoś kto ma wagę ;-)
 
Hee ja mam już 17 kg na plusie Masakra jakaś Mam nadzieję że uda mi się je zrzucić po porodzie :rofl2:
Zazdroszczę tym które przytyły to minimum Moja mama urodziła 4 dzieci i w każdej z tych ciąż nie przytyła więcej niż 10 kg No ale niestety ja jako córka widzę że z tym się do mamy nie wrodziłam A szkoda
 
uwierz ze ja tez nie.... moja mama urodziła 6 i ja całkiem odbiegam od niej.... Z Oliwią 26 ale fakt szybko to zrzuciłam ale jeżeli chodzi o (.)(.)to ja wogóle jestem z innej planety ona po 6 dorodne moja siostra po dwójce tak samo a u mnie wogóle jak by miały inne życie....
 
reklama
i na wadze już 71,5 kg - sukcesywnie tyję z każdym dniem pare gram... czyżby przez słodycze, tyle ostatnio osób mi przynosi łakocie ...

Magda_z_uk mąż niestety nie ma o tym pojęcia, w ogóle patrzy na mnie ostatnio jak na wieloryba, phi nawet mówi do mnie „Mój wielorybku” o_O niby pieszczotliwie ;)

Aninek dzięki, już mi się wszystko miesza hehe i wizje po porodowe nawiedzają co raz częściej
 
Do góry