reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat miałyście?

Ile lat miałyście rodząc pierwsze dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    963
ja też nie czuję się ,,starą pierworódką" :) mam teraz 27 lat, termin na styczeń- nadal 27lat :) Czuję że to idealny czas, ale każda z nas ma w sobie inne emocje, inaczej zaplanowane życie...
pozdrawiam
 
reklama
Ja zaszłam w ciąże mając 26 lat a teraz czekamy na styczeń na Nasze maleństwo!! I 14.01 ja będę miała 27 lat i myslę, że to dobry wiek!
 
a ja mam 18 i bende mieć pierwsze dziecko z czego bardzo się ciesze i jeszcze po urodzeniu jakis miesiąc bende mieć18 też haha ale się ciesze
 
Ja moją córeczkę urodziłam jak miałam 25lat,teraz moja córcia ma już 11 mies.I uważam że jest to wspaniały wiek aby zostać mamą.:-)
 
Ja moją córeczkę urodziłam jak miałam 25lat,teraz moja córcia ma już 11 mies.I uważam że jest to wspaniały wiek aby zostać mamą.:-)
 
mówią żę naj lepszy wiek na zostanie mąmą jest od18 do 22hah ale ja myśle że każdy wiek jest na to dobry kążda się cieszy ze swego wieku haha i dobrze tak powino być :-) mam nadzieje że nikogo nie uraziłam jak tak to przepraszam,:tak: już nie moge się doczekać z mężem naszego malęnstwa narazie tylko kopniaczki i fikołki czuje super z każdym dniem coraz mocniej bardzo się ciesze z tego i z tego ze bendę brać ślub ....każda mama jest dobra w każdym wieku.:-)
 
reklama
Ja urodze pierwsza dzidzie jak bede miala 25 lat... tyle teraz mam :) ale chyba to jest bardzo dobry czas na dzidzie ...
 
Do góry