reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat miałyście?

Ile lat miałyście rodząc pierwsze dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    963
reklama
Ja miałam i mam 20 lat:) ale dziecko mam termin na wyjście 10 listopad a ja urodziny mam 15listopada może urodzi się na moje urodziny i skończe 20:)
 
Ja, jesli male urodzi sie w terminie, bede miala 26 lat. Termin mam na 18stycznia( moje imienini :-) ), a urodzilam sie 10stycznia. Dla mnie to idealny wiek na dziecko, no i miesiac tez :-D
 
Ja zaszłam w ciążę tuż przed 22 urodzinami. Oczywiście było wiele głosów, że za wcześnie, ale ja czułam się gotowa, mój mąż (byliśmy pół roku po ślubie) także pragnął mieć już dziecko. Za nic w świecie nie cofnęlibyśmy tamtej decyzji. Mikołaj był zaplanowany i wyczekiwany - nasz największy Skab :tak: Teraz mam 24 lata i właśnie staramy się o rodzeństwo dla naszego szkraba :-)
 
reklama
Do góry