reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile moze spóźnić sie okres?

Dołączył(a)
12 Styczeń 2018
Postów
14
Witam!
Ile wam sie najdluzej spóźniał okres? (W miarę rozsadku)
I czy mam prawidłowe objawy:
Wzmożony apetyt, jakies tam humorki jak co miesiac wrażliwe piersi, ale dziwi mnie jedna rzecz...
BOL PODRZBRZUSZA! Raz czuje bol wiadomo taki jak na okres a raz w ogole go nie ma...
 
reklama
A czy my wróżki? zrób test albo betę i będziesz mała odp.
Ból jak na okres może zwiastowac miesiączkę, albo ciążę macica rosnie.
Powstaje pytanie jakie masz cykle, bo każdy organizm inny.
 
Zrób sobie test, jak Ci mówiłyśmy już w innym wątku.

Skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą, gdyż każdy seks zagraża Twojemu zdrowiu...emocjonalnemu.;)

A tak na serio idź do lekarza.
 
Załóż jeszcze 4 tematy dla pewności ;) a tak poważnie, jeśli wynik testu siekanego nie daje Ci spokoju to zrób betę. Im bardziej się tyrasz tym więcej objawów ciąży u siebie zobaczysz, nawet jeśli w ciąży nie jesteś.
Mój ,,rekord" z opóźnieniem miesiączki to 2 miesiące. To było na drugim roku studiów, miałam dwa bardzo ważne egzaminy, z czego groziło mi, że do obu nie zostanę dopuszczona. Niemal do ostatniego dnia przed egzaminem zaliczałam te ćwiczenia. Był to tak długotrwały stres, że prawie miesiąc zajął mi powrót do normalności, wrócił też okres.
 
Do góry