reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile po @ pozytywny test?

MamaZblizną

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2019
Postów
1 040
Witam, mam problem..
Otóż moje cykle są 32 dniowe ostanie mieskące bardzo regularne.
Owulacje miałam najprawdopodobniej 11 sierpnia, chociaż ostry ból jajnika jak nigdy 15 sierpnia. Miesiączka powinna nadejść z niedzieli na poniedziałek ( zazwyczaj przychodziła w nocy ) Zrobiłam dziś test.. niestety negatywny. Myślicie, że jest jeszcze szansa czy już raczej test powinien coś wykazać? Ile po spodziewanej miesiączce test wyszedł wam pozytywny?
 
reklama
Rozwiązanie
W dzień po spodziewanej miesiączce pojawiła mi się po kilku minutach blada, cienka kreska i nie byłam pewna czy to ciąża czy jakiś błąd testu. Trzy dni później, czyli 4 dni po spodziewanej miesiączce wyszła błyskawicznie druga, porządna kreska
reklama
Tzn np.po godzinie od zrobienianQUOTE="xPola, post: 18455649, member: 190130"]
A robiłaś testy owu w tym szczęśliwym cyklu?
nie wlasnie...sugerowalam sie tylko ta aplikacja na tel
[/QUOTE]
Zazdroszcze! U mnie już rok starań i nic.. w poprzednią ciąże zaszłam z testami clearblue.. zobaczymy jak będzie tym razem.. Mam tylko nadzieje, że mój brak miesiączki nie zwiastuje problemów ze zdrowiem.. :/
 
nie wlasnie...sugerowalam sie tylko ta aplikacja na tel
Zazdroszcze! U mnie już rok starań i nic.. w poprzednią ciąże zaszłam z testami clearblue.. zobaczymy jak będzie tym razem.. Mam tylko nadzieje, że mój brak miesiączki nie zwiastuje problemów ze zdrowiem.. :/
[/QUOTE]
Trzymam kciuki by to byl maly dzidziulek...daj koniecznie znac!
 
Bardzo mi przykro, wiem co to znaczy. Straciłam córeczkę w 32 tc. Od roku staramy się znów i nic.. :(
W tej ciąży test pokazał dwie kreseczki dzień po spodziewanej, a teraz strach pomyśleć o co znów chodzi..
Boże... nawet nie chce sobie wyobrażać przez co przeszłas... Trzymam kciuki, aby teraz był bobas i żeby wszystko przebiegło szczęśliwie!!!
 
reklama
Do góry