reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile po terminie do szpitala?

mlodamama22 tytlko że weszło małe a wyjdzie duże hehe taki żarcik :-D

HappyNatalia powodzenia, nie odzywałaś się to może zostałaś i rodzisz teraz. W każdym razie trzymam kciuki.
 
reklama
Pojechałam i wróciłam :p synuś ciągle wyjść nie chce. Zrobili mi dla mojego spokoju USG :-) i sprawdzili tętno maluszka.
Dominik waży 3100 gramów i tętno ma idealne :-D. Powiedzieli, że jak do następnego piątku nie urodze to mam się zgłosić rano i zostawią mnie na obserwacje :-)
Liczę jednak, że zechce wyjść już niedługo :-D
Trzymajcie kciuki ;-)
 
Widzę że nie tylko moje dziecie jest uparte i nie chce wyjść.
Ja na dziś mam termin i niedługo jadę na KTG, tylko ja jestem w tak komfortowej sytuacji, że jeśli dziś nie zapiszą się skurcze przedporodowe to jutro mam się zgłosić do swojego lekarza na masaż szyjki, żeby przyspieszyć poród. I w poniedziałek rano mam już jechać do szpitala.

Więc życzę powodzenia i szczęśliwego, bezbolesnego rozwiązania.
 
O to faktycznie masz lepiej :-)
ja ciągle mam nadzieje, że jednak to jednak będzie już :-D
życzę również szczęśliwego rozwiązania. bezbolesnego to raczej nie ma co życzyć bo będzie boleć, ale oby to było szybko! :-)
 
Pojechałam i wróciłam :p synuś ciągle wyjść nie chce. Zrobili mi dla mojego spokoju USG :-) i sprawdzili tętno maluszka.
Dominik waży 3100 gramów i tętno ma idealne :-D. Powiedzieli, że jak do następnego piątku nie urodze to mam się zgłosić rano i zostawią mnie na obserwacje :-)
Liczę jednak, że zechce wyjść już niedługo :-D
Trzymajcie kciuki ;-)
HappyNatalia ja urodzłam 4 dni po porodzie,wtedy zaczeły mi się skurcze ale miałam cesarke ,bo nie miałam rozwarcia , zielone wody mi odeszły , więc musiałam mieć natychmiast cesarkę.
HappyNatalia być dobrej myśli, TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI, OBYŚ URODZIŁA ZDROWE MALEŃSTWO. DAJ ZNAĆ JAK SIĘ CZUJASZ. POZDRAWIAM. :-)
 
Ja z piersza ciazą miłam tak ,że rozwarcie 3 cm miałam od polowy 6 mca! 8 DNI przed terminem poszłam do lekarza na usg 3D (innego niz prowadzący) ten mnie zbadał kontrolnie przed porodem i zobaczył ,że mam rozwarcie..wpadł w panike ,że przeciez ja juz rodzę...i dał skierowanie do szpitala na porodówke...na nic zdały sie moje zapewnienia ze juz 3 mce chodze z rozwarciem..dali oksytocyne i wywoływali pord 27h który zakonczył sie CC . Chciałam uczulić wszyskie mamusie w terminie porodu ,żeby sie nie spieszyły z wizyta w szpitalu..jak zaczniecie rodzic napewno to poczujecie!!!!Idąc wczesniej narazacie sie na niepotrzebny stres i dłuzszy ból...przynajmniej tak było w moim przypadku...a wiadomo ,że każda ciąża jest inna :-)
POWODZENIA!
 
Hej!
W pierwszej ciąży pojawiłam się w szpitalu 2 tygodnie po terminie( do tego czasu co tydzień miałam robione KTG). Okazało się,że nie miałam ŻADNYCH oznak porodu i 2 dni później urodziłam przez cc. Nawet nie próbowali wywoływać porodu.
Pozdrawiam:-D
 
hej
urodziłam 10 dni po terminie , miałam skurcze lecz brak rozwarcia co skończyło się najpierw oksytocyną , później przebijali mi pęcherz płodowy i skończyło się na nacięciu i użyciu vacum :( ,jakoś mu się nie spieszyło na ten świat ;) , ale dzisiaj mam ślicznego zdrowego synka i jestem bardzo szczęśliwa
 
reklama
ja córkę urodziłam 7 dni po terminie zaczęło się samo a z synkiem zgłosiłam się do szpitala jak stuknął mi 41tydzień i 6 dzień tam mnie jeszcze przetrzymali 2 dni i samo się zaczęło urodziłam w 42 tyg 1 d :tak:
 
Do góry