reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ile się można męczyć z katarem

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
12
Hej. Mała 8mc już zaraz 2tydzien ma katar. Pierwszego dnia miała temperaturę gęsta wydzielina, później aż do teraz leje jej się z nosa, cały czas z glutami do brody (nie sądzę że alergiczny bo mimo że rzadki to jest bardzo klejący i robi banki nosem :)) odciagam jej często ale to pomaga na dwie minuty, pierwsze 4 dni dawałam krople ale tylko na noc, nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Bieganie do lekarza z katarkiem to chyba przesada więc może są jeszcze jakieś domowe sposoby?

reklama

Razer69gaming

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej. Mała 8mc już zaraz 2tydzien ma katar. Pierwszego dnia miała temperaturę gęsta wydzielina, później aż do teraz leje jej się z nosa, cały czas z glutami do brody (nie sądzę że alergiczny bo mimo że rzadki to jest bardzo klejący i robi banki nosem :)) odciagam jej często ale to pomaga na dwie minuty, pierwsze 4 dni dawałam krople ale tylko na noc, nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Bieganie do lekarza z katarkiem to chyba przesada więc może są jeszcze jakieś domowe sposoby?
Masc majerankowa pod nosek, inhalacje z roztworu hipertonicznego raz dziennie i z roztworu izotonicznego też , kupić viks dla dzieci lub aromactiv i smarować piersi i plecki, powiesić mokre ręczniki na łóżeczku dziecka na noc, świeże powietrze w mieszkaniu. Kupić roztwór wody morskiej i też do noska psikać i witaminke C w kroplach warto podawać. Pozdrawiam

Rozwiązania
0
no ja sobie kupiłam kolejną butelkę sambucolu, mam największe zaufanie do niego bo już jest trochę na rynku i wiele razy przeze mnie i dziecko był używany, nawet nasz pediatra go poleca i ja widzę ze działa

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry