reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile spia wasze dzieci?

a Kacepr ma 14 miesięcy i wydaje mi się ze zbyt mało śpi wstaje przewaznie o 8 rano potem zalezy 2 drzemki w ciągu dnia albo raz od około godziny do 2 a potem wieczorem zatko usypia wcześniej niz przed 23
,uzaleznione to jest ile wciagu dnia przespi jak juz bardzo mało do po 22 zdarza mu sie w kimono walnąć
 
reklama
Moje dziecko w końcu się poprawiło i śpi trochę dłużej. Latem kladła się spć o 22 a wstawała o 5.30 a nieraz wcześniej. Oprócz tego spanko w południe około 1,5 godzinki.
Teraz idzie spać o 20 a wstaje około 6.30-7. I w dzień jeszcze spanko około godzinki. Jak ja się cieszę, że już nie wstaje po 4. :D
 
Julia skończyła 20 miesięcy ponieważ jeszcze karmię zawsze zasypi przy piersi. W nocy śpi od 22,23 do 9-10, z przerwą na cyca ok 2-3. W dzień różnie (jak się uda) 2-4 godziny. Choć bywają dni (takie jak ten) że nie śpi wcale.
 
Moja córcia ma 3,5 latka ale w wieku 2 lat chodziła spać ok.21.00 i spała do 7.00 czasem do 8.00 a po obiedzie zawsze ok.3 godzinek snu więc nie narzekam, taka sytuacja trzymała się do niedawna, od dwóch miesięcy idzie spać o 21.00 ale wstaje ok.8.00 natomiast po południu 2 godz. to max. Od dwóch dni natomiast już nie da rady zasnąć po południu ale przeleży i przedżymka sobie od1-1,5 godz. Więc szczerze to narazie jestem zadowolona, zwłaszcza że jak powiedziałam jej, że jak śpi to wtedy rośnie, więc teraz idzie zawsze grzecznie spać i jak wstaje to pokazuje jaka już jest duża :) :laugh: ;D
 
reklama
Moja Martynka śpi bardzo długo. Zawsze była strasznym śpiochem. Idzie spać o 21 a wstaje około godziny 9-10. W ciągu dnia zasypia około godziny 12-13 i tak 1,5 do 2 godzin prześpi.
 
Do góry