reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile śpią wasze maluchy ??

moja corcia ma poltorej miesiaca i spi roznie zalezy od dnia i pogody. w nocy zazwyczaj jak usnie to spi 4 godz a pozniej budzi sie juz co 2,5 do 3 godz, wstaje kolo 6 i czasami usnie na 2 lub 3 godz ale zazwyczaj daje koncert :) pozniej spacerek i na spacerku spi i budz sie tylko na cycusia.
 
reklama
mój maluch ma 2 miesiące i systematycznie w nocy budzi się co 3h. Kilka razy obudził się co 4h ale to naprawdę rzadkość.
Też marzę o wyspaniu ;)
 
Mój jak skończył rok i odstawiałm go od piersi zaczał leipej sypiać. Tzn budzi się raz na przeniesienie do nas do łózka. Jak jest dusznko to wypija przy tym herbatkę.

Musicie sobie drogie mamusie poczekac ja znam ten ból niewyspania.
Bartosz potrafił sie budzic co 2-3 godziny do cycusia. Przespanie 4 graniczyło z cudem. Przestałam karmic piersią problem zniknął. teraz spi 12 godzin
 
moj 5 miesieczny synek spi od 19.30 do 5 rano przy czym 3 razy budzi sie do karmienia ehhh a w dzien spi 2 razy po 40 min Jakas masakra juz zaczynam chodzic do tylu :) pozdrawiam wszystkie niewyspane :D:-)
 
moj synek ma roczek ale odkad skonczył 6 miesiecy stale śpi tak samo. usypiam go o 20:00 potem budzi sie o 2:00(otwiera tylko buzie i czeka na picie:-D) złapie ze trzy łyczki soczku i spi rano wstaje około 9:00:-) a gdy był jeszcze niemowlaczkiem tak do 4 miesiaca usypiałam go o 19:00 i budził sie tylko 3-4 razy:-) i to na gora 10 minut:-) nie miałam zadych problemow ze snem dziecka i ja i on zawsze jestesmy wypoczeci:-)
 
witajcie, nasz synek ma 7 tyg i od 6-ego tygodnia przesypia noce od 6-8 godzin. jeszcze nie moge powiedziec ze zasypia regularnie o danej godz ale po kapili i jedzonku spi bez przerw do rana. potem po porannym karmieniu jescze 1,5-2 godzinki a potem to juz tylko na spacerku (i to przy odp tepie maszerowania, hihi) w ciagu dnia uda mi sie go ululac na 20-40 min. apropos lulania: jak usypiacie Wasze Dzieciatka? pozdrawiamy, Magda i Kajtus
 
noo ja to chyba zaczne wierzyć w cuda jeszcze kikla miesiecy temu stwierdzilam ze moje dziecko nie lubi spac(po tatusiu) ale teraz jestem dobrej mysli spimy do 9 a nawet do 9.30 WWWYYYPPPAAASSSS bo wstawalismy o 6 wiec bez porownania bardzo mnie to cieszy za maly juz mniej w dzien spi a za to nad ranem spimy dluzej :)
 
moja tez juz zmienila przyzwyczajenia, w dzien 3 drzemki ok godziny, przy odrobinie szczescia nawet 2 , a na noc zasypia ok 20 i spi do 6 i wlasnie tak sie zastanawiam, od kiedy bedzie spala cala noc bez karmienia?! teoretycznie sie nie budzi, ale zaczyna ssac kciuka tak 3-4razy w nocy to ja jej cyca, najje sie i spi dalej. A wasze maluszki jak?
 
reklama
hej Dziewczyny A JAK USYPIACIE Wasze Maluszki? Pytam bo Nasz Kajtus nie zawsze daje sie uspac w dzien i placze:( albo zamknie oczka a jak go odkladam do lozeczka to od razu otweira oczka i czuwa!! dzieki, Magda
 
Do góry