reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile

Morphi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2018
Postów
1 680
Witam Panie ile czasu Wam zajęło zajście w ciążę po poronieniuu? W kwietniu tamtego roku poronilam w 6tyg ciąży, od pół roku staramy się z mężem ale nic nie wychodzi :( dziś jestem w 28dc testy negatywne..
 
reklama
Witam Panie ile czasu Wam zajęło zajście w ciążę po poronieniuu? W kwietniu tamtego roku poronilam w 6tyg ciąży, od pół roku staramy się z mężem ale nic nie wychodzi :( dziś jestem w 28dc testy negatywne..
A w dobre dni celujecie? Jak cykle po poronieniu?
 
A w dobre dni celujecie? Jak cykle po poronieniu?
Tak, obserwuje temp i śluz więc wydaje mi się że dobrze celujemy ale i tak nie wychodzi.. Wcześniej podejrzewałam, że tarczyca mnie hamuje ale mam już ustabilizowana więc nie wiem co. Moze za bardzo chce... Cykle mam 28 dniowe czasem 29 dniowe ale raczej tylko w tych granicach.. Poczekam do jutra czy dostanę miesiączkę czy nie
 
Wątpię, warto jednak poszukać przyczyny. Czy z wykresów nie wychodzą jakieś niedobory hormonów? Może zbadać też prolaktyne? Na pewno warto poszukać kogoś kto Was pokieruje ;)
 
Możesz jeszcze spróbować z paskami owulacyjnymi :) w głowie dużo siedzi może warto wrzucić troszkę na luz :)
 
reklama
Do góry