reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imię dla chłopca NOEL

marchewka87

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Maj 2011
Postów
19
Chciałabym wiedzieć czy któraś z was dała tak na imię swojemu dziecku i czy nie było problemów w USC z rejestracją? Mi to imię tak bardzo się podoba, że chciałabym je nadać swojemu synkowi, ale nie wiem czy nie będzie kłopotów przy zgłoszeniu.
 
reklama
a dlaczego miałyby byc problemy? Ja mam znajomą, której córeczka ma na imię LEA i nie było żadnego problemu, żeby Mała sie tak nazywała ;)
 
Ostatnio znajomi znajomych dali córce Saskia, więc dlaczego Noel miałby nie przejść.
 
MOga byc klopoty. Noel, to po prostu Mikolaj, tylko "zagramanicznie". Jesli nie ma go w wykazie imion, bedzie problem.
 
Kłaczek, ale jeśli nie jest obraźliwe i czyta się tak samo, jak się pisze, to raczej nie powinno kolidować z ustawą o ochronie języka polskiego. Nie można dziecku dać np. Jessica, o ile nie ma rodzica obcokrajowca, bo musi być zgodne z ortografią polską, tutaj takiego zarzutu nie ma. Myślę, że przejdzie.
 
nie wiem czy jest jakiś wykaz imion. Jeżeli tak to takich imion jak Lea też na pewno tam nie ma, a dzieci się tak nazywają :)
 
reklama
O, mamo.. Dobrze ze komus nie przyszlo do glowy nazwac dziecko Wader. ;-) Moze faktycznie to juz nie funkcjonuje, bo skad by sie wziely Alany, Brajany i inne Dzesiki?
 
Do góry