reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

u mnie też na początek nie będzie miało takiego "normalnego" imienia ale od kiedy jestem w ciąży mówię że nosze małą Mikołajkę :p albo po prostu Maleństwo:-):-)
 
reklama
Joaska ale takie typowo angielskie??
Ja mieszkam w UK juz 3,5 roku...tylko ze my chcemy imie uniwersalne a nie angielskie...zeby i w UK i w PL nie bylo problemu.
 
avani takie typowo. My raczej tam na stałe. Nie wiesz jakie imiona są modne w Anglii? Jak możesz napisz do mnie. Dziękuje ;-)
 
reklama
Joaska my tez w UK na stale ale przeciez bedziemy jezdzic z dzieckiem do PL i nie chciala bym zeby dziadkowie mieli problem z wymowieniem imienia...a poza tym lepiej takie uniwersalne bo przeciez dziecko mimo ze urodzi sie w UK bedzie przeciez polakiem i bedzie mialo polskie nazwisko. No a tak poza tym nigdy nic nie wiadomo i moze sie okazac ze jednak wrocicie do PL bo np wygracie w totka :)
mamolka podala stronki wiec szukaj :)
 
Do góry