reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

mamolka bardzo dziękuję ;)

avani do UK to raczej już na stałe, mąż się nastawił, pozatym to jego marzenie. Do PL oczywiście, że będziemy przyjeżdżać, jednak dziecko będzie miało obywatelstwo angielskie. Więc nie bedzie polakiem ;D Jednak wolę angielskie imiona ;)
 
reklama
Joaska dziecko nie bedzie mialo obywatelstwa angielskiego jesli jego rodzicie sa polakami.
Zreszta jak wolisz angielskie to pewnie ze daj angielskie :) ja tez bym wolala dla chlopca angielskie bo jak dla mnie zadne polskie nie jest ladne....
 
Właśnie o tym czytałam ;) No cóż, ale kiedys będzie miało ;)
Właśnie uzgodniliśmy z mężem, że będzie to angielskie imie.

Mi się podoba dla dziewczynki Mia.
A dla chłopca...hmm, nie zastanawiałam się ;)
 
O Mia to nawet w polscie juz daja :) ladne i niepopularne :)
MOjemu M sie dla chlopca tez angielskie podoba ale jak to bedzie wygladalo jak jedno dziecko bedzie nosilo polskie imie a drugie angielskie....nie...odpada hehe
 
reklama
Do góry