reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

u nas jest juz córeczka i ma na imię Blanka teraz jestem znów w ciazy i mąż ma nadzieje ja zreszta tez ze bedzie chłopiec. Imie dla synka juz dawno wybralismy i bedzie miał na imie Borys:)
 
reklama
Witam! Nie wiem jeszcze czy urodzę synka czy córkę - wolę chłopca - ale imiona już mamy :) Dla chłopca - Sebastian, dla dziewczynki - Zuzia lub Maja :) Zobaczymy :)
 
Moja Corcia ma na imie 'Blanka'- Blania Blanusia wolamy tez na nia czasem nusia :-Dalbo ancia od Blancia:-D
A Mi podobaja sie dla dziewczynki - Molly, Daisy,Zuzia, Cloe,Lola, Maja, Karolinka,Cindy

A dla chlopca- Nikodem, Natan, Nataniel, Daniel, Wiktor, Olivier, Dawid, Joel, Noel,Jonatan, Dominik

o i wiele innych :-D:-Ddla chlopca mam chyba wiecej;-):tak::tak:

ale jakby byl syn to Natanielek :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
My będziemy mieli chłopczyka:) Wybralam dla niego imię Karol - co myślicie?
Ja sama jestem zwolenniczką bardziej tradycyjnych imion - byleby sie nie powtarzały, a o Karolu jeszcze nie słyszałam w moim otoczeniu.
Ja sama mam na imię Aldona - imię dość rzadkie - niestety mama kierowała się oryginalnością co miało na mnie zły wpływ, kiedy byłam dzieckiem wszyscy się wyśmiewali :(
Ale teraz jest mi z moim imieniem całkiem nieźle;)
 
Do góry