reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię

reklama
Rozwiązanie
Drogie Panie, odpuście już sobie albo załóżcie osobny wątek na swoją kłótnię, bo człowiek chce poczytać opinie o imieniu, a tu się przewijają tylko Wasze posty o tym, jak to ktoś kogoś obraża...
Więcej luzu, szkoda się tak spinać :)
Nie, nie wkurza mnie wiele rzeczy oprocz braku kultury. Wysmiewanie sie z kogos co zrobilas na moim watku jest brakiem kultury. Uwazasz ze w internecie masz prawo okazywac brak szacunku innym i psuc to forum? Bo takie osoby jak Ty ewidentnie je psuja. Skrytykowalas juz wiele uzytkowniczek a jestes tu od niedawna. Mozesz wyrazic swoje zdanie ale bez atakowania innych uzytkowniczek. A z Toba pisze sie z duzej litery.
Jeśli ktokolwiek jest urażony oprócz ciebie niech mi to tu napisze, bo ja nie zauważyłam, żebym kologolwiek tu obrażała. Dyskusja, a obrażanie to zupełnie dwie rożne rzeczy, nie napisałam, ze ktoś jest głupi czy ze pisze durne komentarze. Niech bedzie, ze zle odebrałas to co pisalam na twoim wątku, ale kompletnie nie rozumiem jak mozna sie czepiać tego co tutaj napisałam. Do widzenia.
 
reklama
Ja nikogo nie pytałam, ale rozumiem, że ktoś chce poznać opinie innych. Dla mnie najważniejsze pytanie jest takie czy dziecko nie będzie się czuło źle że swoim imieniem. Często zbyt wymyślne czy staromodne są powodem do wstydu. W swojej pracy spotkałam wiele dzieci z rzadkimi imionami i nieraz widziałam, że to może być kłopot. Mi się bardzo podobało imię Mila, ale doszliśmy do wniosku, że mogłoby stanowić dla niej problem. Ale też wiele zależy od dziecka. Córka koleżanki ma na imię Waleria i ostatnio spytała jej się dlaczego dała jej na imię Waleria, kiedy ona wolałaby Cezaria :D
Ja tez jak najbardziej rozumiem, ze kogoś interesuje czyjaś opinia na temat imienia :D
A Mila to piękne imię, choć rozumiem obawy ;)
 
Jakie masz prawo logowac sie na to forum i wysmiewac sie z kogokolwiek? Nawet z jakies innej osoby, z jakiejkolwiek?
Inna osoba potrafila przeprosic ale Ty ciagnelas pyskowke.
Na moim watku o stukaniu mlotkiem wypowiedzialo sie wiele osob konstruktywnie a Ty sie wpisalas tylko po to zeby dokuczyc. A to forum jest wartosciowe, dla kobiet w ciazy, starajacych sie i kultura powinna zawsze obowiazywac. Jak sie nie ma nic do powiedzenia to lepiej zamilczec.
 
Ostatnia edycja:
Już wyjaśniam genezę mojego pytania.
Czy jeśli cały świat uważa, ze imię Walerian jest nie za bardzo a autorce się ono bardzo podoba to tak naprawdę nasze opinie nie powinny mieć znaczenia. To jej dziecko i jeśli tylko imię nie jest jakieś bardzo uwłaczające to może je nadać SWOJEMU dziecku. Opinia autorki tego wątku jest najważniejsza a nasze nie powinny mieć większego znaczenia.
Zawsze się znajdzie ktoś, komu się jakieś imię nie podoba i opierając nasze wybory na cudzych opiniach sprawiamy, ze nasze życie nie należy już do nas.
Mogę wyrazić swoją...Łucja mi nie leży. Jest tyle innych o wiele ładniejszych imion dla dziewczynek, ze akurat Łucja mnie w żaden sposób nie podnieca. Walerian już bardziej. Walerian i Miasto Tysiąca Planet... mnie się akurat dobrze kojarzy. Nie miałabym nic przeciwko.
Ale prawda jest taka, ze to autorka wybierze takie imię, jakie będzie chciała.
 
Już wyjaśniam genezę mojego pytania.
Czy jeśli cały świat uważa, ze imię Walerian jest nie za bardzo a autorce się ono bardzo podoba to tak naprawdę nasze opinie nie powinny mieć znaczenia. To jej dziecko i jeśli tylko imię nie jest jakieś bardzo uwłaczające to może je nadać SWOJEMU dziecku. Opinia autorki tego wątku jest najważniejsza a nasze nie powinny mieć większego znaczenia.
Zawsze się znajdzie ktoś, komu się jakieś imię nie podoba i opierając nasze wybory na cudzych opiniach sprawiamy, ze nasze życie nie należy już do nas.
Mogę wyrazić swoją...Łucja mi nie leży. Jest tyle innych o wiele ładniejszych imion dla dziewczynek, ze akurat Łucja mnie w żaden sposób nie podnieca. Walerian już bardziej. Walerian i Miasto Tysiąca Planet... mnie się akurat dobrze kojarzy. Nie miałabym nic przeciwko.
Ale prawda jest taka, ze to autorka wybierze takie imię, jakie będzie chciała.
No i super, normalna odpowiedz i powiedz mi czy obraziłam cie moim komentarzem w ktorym napisałam, ze dla mnie w tym pytanieu nie ma nic złego i rozumiem to... bo mi sie jednak wydaje ze nikogo nie obraziłam tylko napisałam w normalny sposób swoje zdanie...
 
Na moim watku mnie nie tylko nie przeprosilas ale napisalas ze widocznie to stukanie mi zaszkodzilo. Faktycznie jestes bardzo sympatyczna osoba. Tu sie nie wysmiewasz ale piszesz litosci.., bo inne osoby napisaly ze imie kazdy musi wybrac sam. I nie czepialabym sie tego jakby nie Twoj wpis na moim watku. Sama sie wysmiewasz ale innych pouczasz.
 
Na moim watku mnie nie tylko nie przeprosilas ale napisalas ze widocznie to stukanie mi zaszkodzilo. Faktycznie jestes bardzo sympatyczna osoba. Tu sie nie wysmiewasz ale piszesz litosci.., bo inne osoby napisaly ze imie kazdy musi wybrac sam. I nie czepialabym sie tego jakby nie Twoj wpis na moim watku. Sama sie wysmiewasz ale innych pouczasz.
To zapomnij o swoim wątku i żyj dalej.
 
Na moim watku mnie nie tylko nie przeprosilas ale napisalas ze widocznie to stukanie mi zaszkodzilo. Faktycznie jestes bardzo sympatyczna osoba. Tu sie nie wysmiewasz ale piszesz litosci.., bo inne osoby napisaly ze imie kazdy musi wybrac sam. I nie czepialabym sie tego jakby nie Twoj wpis na moim watku. Sama sie wysmiewasz ale innych pouczasz.
A ty mi zasugerowałas, ze nie mam klasy, wiec ci odpisałam w tak samo przyjemny sposób izamknięte koło
 
reklama
Do góry