reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię

reklama
Rozwiązanie
Drogie Panie, odpuście już sobie albo załóżcie osobny wątek na swoją kłótnię, bo człowiek chce poczytać opinie o imieniu, a tu się przewijają tylko Wasze posty o tym, jak to ktoś kogoś obraża...
Więcej luzu, szkoda się tak spinać :)
Proszę nie wciągaj mnie do awantury na temat twojego wątku. Nie znam historii i nie chce się wypowiadać. Odpowiedziałam na skierowane bezpośrednio do mnie pytanie i nie mam żadnych intencji żeby się wypowiadać w sprawie, o której nic nie wiem.
Nie wciagam tylko wyjasnilam Ci powod tej dyskusji bo faktycznie nic nie wiesz o sprawie, chcialam tylko wyjasnic dlaczego posty tej uzytkowniczki mi sie nie podobaja.
 
reklama
Drogie Panie, odpuście już sobie albo załóżcie osobny wątek na swoją kłótnię, bo człowiek chce poczytać opinie o imieniu, a tu się przewijają tylko Wasze posty o tym, jak to ktoś kogoś obraża...
Więcej luzu, szkoda się tak spinać :)
 
Rozwiązanie
Do góry