reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię

reklama
Rozwiązanie
Drogie Panie, odpuście już sobie albo załóżcie osobny wątek na swoją kłótnię, bo człowiek chce poczytać opinie o imieniu, a tu się przewijają tylko Wasze posty o tym, jak to ktoś kogoś obraża...
Więcej luzu, szkoda się tak spinać :)
reklama
@Marta Anna Z. ja się nie poczułam urażona.
Ale nie każdy reaguje tak samo jak ja czy ty.
Ty sie nie musialas poczuc urazona, tu chodzi o moj watek . I o fakt ze ktos najpierw sie wysmiewa a potem ocenia innych. Gdyby ta osoba tak sie nie zachowala na moim watku to nie zwrocilabym uwagi co tutaj pisze, bo tu nikogo nie obraza. Ale generalnie jej styl i jezyk mi osobiscie nie odpowiada.
 
Ty sie nie musialas poczuc urazona, tu chodzi o moj watek . I o fakt ze ktos najpierw sie wysmiewa a potem ocenia innych. Gdyby ta osoba tak sie nie zachowala na moim watku to nie zwrocilabym uwagi co tutaj pisze, bo tu nikogo nie obraza. Ale generalnie jej styl i jezyk mi osobiscie nie odpowiada.
A mi osobiście nie odpowiada, ze zaśmiecasz inny wątek, zeby soe wyżyć za swój, bo skoro inaczej byś nie zareagowała na mój komentarz to to jest wyżywanie sie.
 
Twoja osoba zasmieca kazdy watek a jestes jak widac bardzo plodna przez te dni na forum :) Koncze ta pyskowke bo nie ma z kim dyskutowac i tak nic do Ciebie nie dotrze. Zwykle przepraszam to dla Ciebie za wiele a to powinnas byla po prostu uczynic zamiast pyskowki.
 
Twoja osoba zasmieca kazdy watek a jestes jak widac bardzo plodna przez te dni na forum :) Koncze ta pyskowke bo nie ma z kim dyskutowac i tak nic do Ciebie nie dotrze. Zykle przepraszam to dla Ciebie za wiele a to powinnas byla po prostu uczynic zamiast pyskowki.
O kurczę ty to klasa sama w sobie. Brawo za komentarz.
W życiu bym nie przeprosiła osoby, ktora sie zwyczajnie rzuca zamiast w normalny sposób powiedzieć, ze ja cos zabolało. Do widzenia.
 
Ty sie nie musialas poczuc urazona, tu chodzi o moj watek . I o fakt ze ktos najpierw sie wysmiewa a potem ocenia innych. Gdyby ta osoba tak sie nie zachowala na moim watku to nie zwrocilabym uwagi co tutaj pisze, bo tu nikogo nie obraza. Ale generalnie jej styl i jezyk mi osobiscie nie odpowiada.

Proszę nie wciągaj mnie do awantury na temat twojego wątku. Nie znam historii i nie chce się wypowiadać. Odpowiedziałam na skierowane bezpośrednio do mnie pytanie i nie mam żadnych intencji żeby się wypowiadać w sprawie, o której nic nie wiem.
 
reklama
Do góry