reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?????

Każda mamusia i tatuś wybieraja imie dla Dzidzi jakie sie im podoba, ale dziewne by było gdyby każdy miał pomysł na takie samo imię :-)
 
reklama
JA MAM KILKA IMION KTÓRE MI SIE PODOBAJĄ
DLA DZIEWCZYNKI
- ZOSIA
-OLIWIA
-ANTOSIA
-KASIA
-HANIA

DLA CHŁOPCA
-KUBUŚ
-OSKAR
-ANTOŚ
-JAŚ
 
dziewczyny, ale wy macie pomysłów. U nas pustka. Ja mam jeden typ żeński i koniec. Reszta jakos mi nie odpowiada.
 
Jakos w to nie wierze. Ostatnio tez sie wachalismy, i przy skromnym wachlarzu odpowiednich imion udało sie dojśc do porozumienia. ale przynajmniej nadal uwazam, że to byl dobry wybór, no i mał tez ostatnio to potwierdził
 
A nas w końcu wczoraj olśniło w kwestii imienia dla chłopca !!! Krzysztof :) a dziewuszka Alicja - ale to już dawno postanowione było. Strasznie jestem ciekawa co tam noszę pod serduchem ::) no na pewno dziecko ;) , tylko jakiej płci ???
 
reklama
no wlasnie nie ma, juz szukam czegos coby fonetycznie bylo latwo wypowiedziec w obu jezykach, musze szybko cos wymyslic, bo nad dzieciatkiem czyha grozba imiena Hasan, a ja chyba bym umarla gdybym do dziecka musiala wolac Hasanku ;D Choc oczywiscie generalnie nie mam nic przeciwko tradycjom rodzinnym. :)
 
Do góry