reklama

Imiona dla bliźniaków

Temat na forum 'Mamusie bliźniat, trojaczków i...' rozpoczęty przez maarcysia, 2 Styczeń 2009.

1. maarcysia

maarcysia Początkująca w BB

Będę mamą bliźniaków:-):-).. nie wiemy jeszcze jaka jest płeć dzieci.. Powiedzcie jak byście dali na imię bliźniakom?

Ja myślałam : Michalina, Marcelina / Natalia, Natan / Samulel, Gracjan

2. czarna79

czarna79 Fanka BB :)

wszystkie imionka piekne ciezko wybrac te jedyne:tak: gratuluje podwójnego szczescia i podwojnej roboty:-D

3. reklama
  4. maarcysia

Dziękuje bardzo :)

Mąż się uparł żeby imiona dzieciaczków zaczynały się na literę "S" tak jak jego imię.. więc teraz juz wogule nie mam pomysłu..

5. czarna79

Hmmmm
    Jedno już jest "S" jak Samuel:))) a moze Sabina, Sofia?

6. agnes8225

agnes8225 Początkująca w BB

witam, jestem w 16 tyg z bliźniakami i wiem tylko ze jednojajowe ale tez niestety nie wiem czy beda dziewuszki czy chlopaczki.
    Dla dziewczynek podobaja mi sie Zosia i Zuzia a dla chlopcow Brunon i Hubert ale niestety co do chlopakow nie do konca jestesmy zgodni ;)

7. kate28

kate28 Mama Mariki

Gratulacje!!! A może Sandra/Szymon/???

8. maarcysia

Sandra :D Śliczne :D

Chyba tak zostanie jak będzie dziewczynka :))

A Szymon... hm.. brat mojego męża ma synka o imieniu Szymon więc chyba odpada :D

Ale to mam juz dwa :D Sandra i Samuel :D

9. grymasek

grymasek Początkująca w BB

cześć moje gratulacje fajne imiona troche niemasz wyboru jesli imona mają być na literkę S mało imon ciekawych jest na tą literkie ale to od was zależy.pozdrawiam:-)

10. reklama
  11. czarna79

Jak dla mnie rewelacja:)))

12. RozmarzonAnna

RozmarzonAnna Początkująca w BB

Na S ... Może Sylwia i Szymon ? Zawsze podobały mi się te imiona. Nie wiem czemu ale kojarzą mi się z grzecznymi i ułożonymi maluchami ..

Poleć forum