reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieci

reklama
Też bardzo podoba mi się to imię dla chłopca. Jeśli będzie chłopak to pierwszy wariant Bruno a drugi Krzysiu :)
 
Mi ostatnio zaczęło podobać się imię Ewa (wcześniej nigdy nawet nie brałam go pod uwagę). A dla chłopca Michał. Niby oba imiona proste, ale może właśnie dlatego coś w sobie mają :)
 
A my podjęliśmy decyzje, że będzie Marysia [emoji4]

„Drobna” aktualizacja - z Marysi mała szalejąca w brzuszku została Zuzią [emoji16][emoji3]

Także u nas Zuzanna.
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dla chłopca mieliśmy imię Gabryś od samego początku ciąży. Tylko że jest dziewczynka [emoji28][emoji39] a tu mam problem ... Zawsze chciałam Alicję ale kuzynka dała tak na imię corci ... Mamy dużo dziewczynek w rodzinie i ciężko trafić żeby się nie powtórzyło, było ladne, pasowało do nazwiska i źle mi się nie kojarzyło [emoji14] mąż wymyślił Julcie ... Zobaczymy jeszcze troszkę czasu mamy [emoji6]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry