reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieci

reklama
Wlasnie mial byc Tomek ale za bardzo oklepane a z mezem stwierdzilismy ze lubimy proste imiona gdzie w dowodzie jest identycznie jak sie mowi do osoby, my tez prosto Lukasz i Agata, coreczka tylko wyjatkiem jest Zuzanna, taka slabosc:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas wcześniej dla syna wybrane mieliśmy Adam albo Maciej. Teraz mąż myśli czy zostawiamy czy będzie jakieś inne. Dla mnie bardzo kiedyś się Wiktor podobał ale za dużo Wiktorów w okolicy i w rodzinie. Robert pięknie ale u nas dlab męża się nie podoba. Krzyś super ale mój były tak się nazywa więc tego.....
 
U nas będzie Marta albo Antoni. Jak chłopak, na drugie dostanie Idzi - to mało znane obecnie imię, ale wiąże się z nim osobista historia: mieszkamy stosunkowo blisko od kościoła - sanktuarium pod jego wezwaniem, a to patron osób starających się o potomstwo. I zawsze jak wracałam od naprotechnologa i wyniki były nie takie, to zatrzymywałam się po drodze w parku przy tym kościele i ryczałam pod figurą tego świętego. A potem dowiedziałam się o ciąży 1 września, czyli w święto tego świętego Idziego ;). A jeszcze wcześniej przyśniło mi się, że mój mąż mówi mi, że jestem już w ciąży, co skomentowałam "eeee, gdzie tam", a on "zobaczysz niedługo, jak będziesz miała dostać okres i nie dostaniesz" ;). Nie wierzę w przypadki ;).
 
reklama
Do góry