reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

reklama
butter_fly, ja w wieku 5 lat probowalam na matce chrzestnej wymoc by nazwala corke Heidi ;)

Dagmara, Twoi chlopcy maja przepiekne imiona <3
My tez sie zdecydowalismy na drugie imiona i tez w obszarze rodzinnym ;) Dla chlopca po moim Tacie - Jacek (maz sam tak zdecydowal - szok ;)), a dla corci Stefania, po mojej ukochanej Cioci. Strasznie juz jestesmy ciekawi czy czekamy na Oskara Jacka, czy na Salomee Stefanie :) W sumie to powinnam byc wdzieczna opatrznosci, ze mojemu chlopu najbardziej podobalo sie imie dziadka, ktore jest po polsku neutralne, reszta meskich przodkow miala imiona juz bardzo niemieckie, jak np Gunther lub Helmut ;)
 
U nas miał być Aleksander i było to niemal pewne... do momentu kiedy zobaczyliśmy siurdolka... I wtedy mąż zaczął wydziwiać :p Póki co, jesteśmy na etapie tworzenia listy z której pewnie ostatecznie będziemy losować ;) Ale na dzień wczorajszy mąż stwierdził że ma być Witold. Ja coś czuję, że długo przy tym nie wytrwa, dlatego planuję przekonać go do Juliana. A pewnie ostateczna decyzja zapadnie jak mały wyskoczy :) Muszę tylko uwzględnić pomysły siostry, która ma termin na początek marca...
 
butter_fly, ja w wieku 5 lat probowalam na matce chrzestnej wymoc by nazwala corke Heidi ;)

Dagmara, Twoi chlopcy maja przepiekne imiona <3
My tez sie zdecydowalismy na drugie imiona i tez w obszarze rodzinnym ;) Dla chlopca po moim Tacie - Jacek (maz sam tak zdecydowal - szok ;)), a dla corci Stefania, po mojej ukochanej Cioci. Strasznie juz jestesmy ciekawi czy czekamy na Oskara Jacka, czy na Salomee Stefanie :) W sumie to powinnam byc wdzieczna opatrznosci, ze mojemu chlopu najbardziej podobalo sie imie dziadka, ktore jest po polsku neutralne, reszta meskich przodkow miala imiona juz bardzo niemieckie, jak np Gunther lub Helmut ;)

Hm.. Haidi :O
Dziękuję :) Mi też się ich imiona nadal podobają :) Kurczaczek ale z trzecim będzie cyrk.
Mój teściu ma na imię Hanz, to by dopiero było Kajetan Hanz :O
Fajnie, że macie już imiona ale zastanawiam się, czy wytrwacie :)
Kaj przez 4 miesiące był Samuelem aż mi się znudziło :D

U nas miał być Aleksander i było to niemal pewne... do momentu kiedy zobaczyliśmy siurdolka... I wtedy mąż zaczął wydziwiać :p Póki co, jesteśmy na etapie tworzenia listy z której pewnie ostatecznie będziemy losować ;) Ale na dzień wczorajszy mąż stwierdził że ma być Witold. Ja coś czuję, że długo przy tym nie wytrwa, dlatego planuję przekonać go do Juliana. A pewnie ostateczna decyzja zapadnie jak mały wyskoczy :) Muszę tylko uwzględnić pomysły siostry, która ma termin na początek marca...

Aaaa n i u was też się zaczęło :D


No u nas z Franciszka przeszło na Antoniego :D Jeszcze z 20 razy się zmieni :)
 
Dagmar, u nas jesli bedzie chlopiec raczej sie juz nie zmieni, bo ten Oskar to sie mezowi marzy od lat ;) Z dziewczynka roznie moze byc, bo ja decyduje, a kobieta, szczegolnie w ciazy jak wiadomo do stalych w decyzjach nie nalezy ;)
 
Dagmar, u nas jesli bedzie chlopiec raczej sie juz nie zmieni, bo ten Oskar to sie mezowi marzy od lat ;) Z dziewczynka roznie moze byc, bo ja decyduje, a kobieta, szczegolnie w ciazy jak wiadomo do stalych w decyzjach nie nalezy ;)

No fakt :D Ja to wiem najlepiej chyba :) U mnie imiona jak w kalejdoskopie :D

Mam imię dla córki a w sumie 2 imiona, dodam, że mąż na żadne się nie zgadza :D Powałkuje się go ;-):-D

Bernadetta lub Lorentyna; hahaha i tak będzie syn ale pomarzyć dobra rzecz :D
 
Bernadetta to przepiekne imie :) Na bank juz wiadomo, ze bedzie chlopak?
Ja sie moze dzis dowiem co u nas bedzie... Wolalabym zeby maz tez przy tym byl, ale wiem ze jesli tylko da sie stwierdzic to sie nie opanuje i bede musiala wiedziec ;)

Na bank, bo miałam przeczucie, że córka, więc syn :D
Po dzisiejzych newsach od gina modlę się, żeby było cokolwiek...
 
reklama
A ja coraz bardziej skłaniam się na Blankę i Kamila.... Mój mąż też jest za. No i przede wszystkim córci podoba się Kamil. No ale żeby mieć jeszcze imiona w zapasie (w sumie nie wiem, czy będzie dwóch chłopców czy dwie dziewczynki, czy może chłopak i dziewczynka) muszę się jeszcze pogłowić...:-)
 
Do góry