reklama

Imiona dla maluszków :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2015' rozpoczęty przez ewelinax5, 26 Wrzesień 2014.

1. ewelinax5

ewelinax5 Fanka BB :)

Dziewczyny czy macie pomysł na imię dla maleństwa? Wpisujcie prosze:) u nas jest narazie opcja dla dziewczynki Lena.. Ale nic pewnego :))

2. nikola07

nikola07 Zaciekawiona BB

U mnie jeśli będzie dziewczynka to będzie miała na imię Maja. Dla chłopca jeszcze nie mam pomysłu

3. reklama
  4. tygryseczek

tygryseczek Staraczka

U mnie jak bedzie córcia to Julia a jak synek to Filip badz Kacper

5. Kasiulec2

Kasiulec2 Fanka BB :)

u nas jak dziewczyna to Majka, a jak chłopiec to Staś na 90%

6. Passoa1705

Passoa1705 Fanka BB :)

U nas dla dziewczynki Lilianna a dla chłopca Filip - chociaż z Filipem nic pewnego bo mój B coś protestuje ;-)

7. Colly

Colly Fanka BB :)

My nie możemy się dogadać co do imienia. Dla dziewczynki wg mnie Milenka a wg mojego narzyczonego Nadia. Dla chłopca nie mamy pomysłów ale i tak mamy nadzieję że będziemy mieli synka :)

8. KasiaJ82

KasiaJ82 Fanka BB :)

U nas dziewczynka - Alicja, chłopiec - Leon.

9. klara11.83

klara11.83 Aktywna w BB

Jeśli u nas będą 2 dziewczynki to jesteśmy z mężowym zgodni będzie Natalia i Rozalia, dla chłopców nie mamy jeszcze imion wybranych.

10. reklama
  11. kokardkaa

kokardkaa Fanka BB :)

U nas tak jeszcze bardzo wstępnie dla dziewczynki Emilia lub Milena chociaż tej Mileny to boję się zdrabniania Lena a teraz gdzie się nie ruszysz to same Leny więc chyba odpada. Dla chłopczyka Tymon ale muszę męża jeszcze do tego imienia przekonać ;) Więcej pomysłów na razie nie mam ale chętnie poczytam wasze propozycje może akurat coś mi się spodoba :D

12. Asiula24

Asiula24 Fanka BB :)

U nas już długo przed ciążą zapadła decyzja że jeśli będzie dziewczynka to będzie Blanka a jeśli chłopczyk to Marcel :) I tak za pewne już pozostanie :)

Poleć forum