reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków :)

reklama
U mnie buszuje Natalia ;) nie byłam jakos przekonana , ale maz sobie wymyślił i juz wszyscy tak na nią mówią , wiec chyba ju zostanie ;) chyba ze jak na nią spojrzę to sie cos innego nasunie ;)
 
dziewczynka miała być Maja, ale że ma być chłopak to moim typem jest Franciszek, ale to pewne nie jest, bo przy 1 jakby był chłopak to mąż wybrał Stasia, ale w rodzinie rok temu to imię się pojawiło to pewnie odpuści
 
Witam.
Za pierwszym razem 7 lat temu miał być Filip. Ale mój mądry znajomy popsuł je mówiąc "Filipie Filipie podrap mnie po ..." i tak mnie zniechęcił , że syn ma na imię Kacper. Nie znaliśmy nikogo o tym imieniu z nikim nam sie nie kojarzyło. A potem szał w przedszkolu kilku Kacprów, na placu zabaw co drugi Kacper w szpitalu to samo. Ale Bardzo lubie to imię.
Dziewczynka miała byc Lenką albo Adą - lubię krótkie imiona. Siostra nazwała córcię LEnka więc to imie odpadało. Teraz znów będziemy mieć synka i znów przewijały sie te same imiona |: Filip, Marcel, Szymon, Bartosz, Dawid. Potem ja bardzo chciałam Leona niestety za chiny mąż nie dał sie przekonać, stanęło na tym, że tak będzie mieć na drugie. Potem mąż chciał Nikodema, w sumie sporo osób tak sie do nas zwraca jak sie pyta czy młody bryka. Jednak teraz gdy zostało jeszcze 10 tygodni myślimy o Kornelu albo Igorze , ewentualnie Marcelu. Ale decyzja chyba zapadnie jak młodego zobaczę.
A dziewczynką na bank była by małą rozpieszczoną złośliwą Zośką :):) Tylko wkurzają mnie wszyscy wokół bo każdemu coś nie pasuje i narzuca swoje propozycje..
 
No widzisz to ciężki temat
Ale podpowiem że Marcelków teraz jest cała masa, w mojej rodzinie mam już 3 :)
Ja dałabym Filip skoro tak bardzo chcieliście :)
I nie ma problemu :)
 
Ostatnia edycja:
Ja chciałam Pole, potem mi przeszło i miała być Wiktoria. Ale denerwuje mnie zdrobnienie Wiki. Próbuje wiec przeforsowac Blankę ;-)
 
reklama
Igor Leon bardzo ładnie brzmi :)
A to że wszyscy wkoło mają jakieś ale, to wszędzie tak jest. Ja na początku się trochę denerwowałam, ale teraz już zaczęłam to ignorować i teściowa ze szwagierką jakoś przełknęły Łucję i skończyły się głupie komentarze :p
 
Do góry