reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków :)

Zazdroszczę Wam, że macie już jakieś typy.... Mi, szczerze! nie podoba się żadne imię, po prostu nie mam ani jednego ulubionego... więc będzie problem. :zawstydzona/y: Mój mąż też nie ma pomysłu, mówi, że jeszcze ma czas żeby nad tym pomyśleć....
Z tymi imionami to jest tak, że często się z kimś kojarzy, a nie zawsze pozytywne. Albo jest już w rodzinie/u znajomych i też zonk....
 
reklama
My mamy mało do wyboru, bo mąż uważa, że nie może się powtarzać z tymi, które już są w rodzinie. A rodzina męża jest ogromna! Tam prawie każdy ma 5-6 dzieci. Wojtek ma 5tkę rodzeństwa, które już też ma dzieci. Masa fajnych imion nam odpadła z tego powodu.

4 lata temu chcieliśmy Mikołaja i Patrycję. Ale to był bardzo bolesny czas. Nie udało się, więc uznałam, że te imiona już są spalone.
Tamte dzieci się nie poczęły, a to, które będzie teraz zasługuje na swoje własne imię. Imię, które nie będzie mi się kojarzyło z latami walki z niepłodnością i wielkim rozczarowaniem.
Dlatego wymyślamy całkiem nowe imiona.
 
U nas tak jeszcze bardzo wstępnie dla dziewczynki Emilia lub Milena chociaż tej Mileny to boję się zdrabniania Lena a teraz gdzie się nie ruszysz to same Leny więc chyba odpada. Dla chłopczyka Tymon ale muszę męża jeszcze do tego imienia przekonać ;) Więcej pomysłów na razie nie mam ale chętnie poczytam wasze propozycje może akurat coś mi się spodoba :D
Hej, jeśli nie chcesz mieć popularnego imienia, Mileny też nie wybieraj! Ja znam 6 dziewczynek w wieku do 4 lat, które zostały tak nazwane....
 
No u mnie nie spotkałam się z Mileną ale tak czy tak odpada właśnie ze wzgledu na zdrabnianie Lena. Póki co zostają typy Emilia i Tymon ale mąż jeszcze myśli hehe ;)
 
Moja Martynka wczoraj mówi tak: kiedy urodzi mi się siostrzyczka Paulinka?
Żeby nie było,mala jeszcze nic nie wie o ciąży ;-)
Czyżby wiec zamiast Darii miała być Paulina?:-D
 
reklama
Do góry