reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków :)

reklama
To u nas na odwrót bo z męskim nie byłoby problemu byłby Tymon a dla dziewczynki nie moge sie zdecydować typy to Emilia, Izabela, Anna ale jakoś żadne w 100% do mnie nie przemawia.
 
Piekne te imiona:) kokardka ja tez mialam typ Dominik ale tak jak mowisz nie przemawialo do mnie do konca. Dopiero jak wpadlam na Kacperka wiedzialam ze to wlasnie to imie:)
 
U nas jak na początku wpadł nam do głowy Aleksander, tak zostało :-) w pracy nawet pytają jak tam Olek, Aleks :-)

Czy zwracacie uwagę na znaczenie imion czy nie bierzecie tego pod uwagę ?
 
Ja nie zwracam uwagi na znaczenie imion... Ale za to tatuś jest jakiś nawiedzony pod tym względem... Jak wymyśliłam ze dziewczynka ma być Sophia, bo wiedziałam jaki był przywiązany do swojej babci Zosi, to mówi OK fajne imię, ale zaraz do laptopa i sprawdzał znaczenie... I tu zaakceptował.
A dla synka była przeprawa z nim okropna. żadne imię mu się nie podobało... :/ I jak.ja juz odpuściłam ten nagle doznał olśnienia...Ale Nim wgl zaproponował mi imię widziałam ze sprawdzał...Wiec jeśli synek to Casper ;)
Okaże się w poniedziałek!
 
U nas natomiast bedzie drugi chlopczyk i póki co nic konkretnego nie mamy pod uwagę na dzien dzisiejszy brane są: Oliwier, Nikodem , Bruno i chyba najbardziej Tymek ...chocoaz tutaj brak akceptacji ważnego starszego brata;-);-);-)Dla dziewczynki nie byloby problemu Oliwka lub Julka;-)
 
U nas zmiana bo wkurzało mnie, że każdy jak usłyszał Nadia to pytał dlaczego takie ruskie. Bardzo mi się podobało ale zniechęcili mnie tymi głupimi komentarzami. Teraz na topie jest Hania ;-)
 
reklama
Domi a nie lepiej bardziej po polsku, nadzieja w konicu zyjemy w polsce i ja jestem za tym zeby polskie imiona jednak promowac.:-).. ale to tylko moje zdanie.
 
Do góry