reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

reklama
Ja dzis w w tvn style widzilam taka sliczna dziwczynke i nazywala sie Ala i bardzo mi sie spodobalo i nawet grzeskowi powiedzila i jemu tez sie podoba wic moze bedzie kolejna Ala :-D a Ala i Aalicja to nie jest to samo bo ja tak myslam.:-)
 
jEŻELI CHODZI O IMIĘ DLA DZIEWCZYNKI TO MI SIĘ PODOBA KAROLINKA,MARTYNKA,OLIWKA,KLAUDIA,KORNELIA :-)

A DLA CHŁOPCA TO KUBUŚ,KORNEL,ALAN,MARCEL ... no ale będzie Kubuś :-)
 
a my jeszcze do konca niewiemy ,okolo 5 miesiaca szukalismy imion , zrobilismy cala liste i nic nie wybralismy , bo nie jak mi sie jakies imie podobalo to moj maz NIE , a jak on mi przedstawil swoje propozycje to .... tez bylo NIE , no i potem dalismy sobie spokoj , ale powoli temat powraca , wszyscy sie dookola pytaja jak sie bedzie maly nazywal , a my :rolleyes: ... jeszcze niewiemy
jak na razie z trzech imion ktore bierzemy wspolnie pod uwage to DANIEL , KONRAD ,BENIAMIN . Ale moze sie jeszcze wszystko zmienic:))
 
reklama
Trudna sprawa z tymi imionkami! Ja chcialam dac corci na imie Ada (takie krotkie imie) Ale M sie nie ba5rdzo na to zapatrywal wiec bedzie Martyna (ta nasza pierwsza opcja wiec przy niej pozostaniemy). Ale mam rowniez imie dla chlopca gdyby zdarzyla sie niespodzianka- Igor.
 
Do góry